Lucie Zapalačová

REPRÍZA Lucie vystudovala Obchodní akademii v Šenově u Nového Jičína. Již dvanáct let pracuje v mezinárodní IT firmě, nyní na pozici team leadera.
Vstoupit do diskuse- 105 názorů
Lucie Zapalačová

Žije společně s přítelem Jirkou v brněnském 2+kk, se kterým se seznámila po internetu. Děti ještě nemají, ale v blízké budoucnosti je plánují. Zatím si užívají ruch velkoměsta, za pár let by se rádi usadili na venkově, kde by měli svůj vinohrad, tak jako to mají rodiče Luciina přítele. Čtvrtá hostitelka pořad sleduje už dlouho a po návratu z práce je to pro ni určitý relax. Do Prostřeno! se přihlásila sama především ze zvědavosti, zda dokáže pohostit a pobavit partu cizích lidí. Případnou výhru by rozdělila mezi dovolenou a výbavičku pro plánované miminko.

Charakter:
Považuje se za typickou sangviničku: veselá, přátelská, obětavá a společenská. A občas prý umí též vyletět jako čertík z krabičky.

Zájmy:
V létě jezdí na kole, hraje badminton, v zimě lyžuje. S přítelem rádi cestují a hrají deskové stolní hry. Také pěstuje různé bylinky, zajímá se o zdravý životní styl a sbírá kuchařky, které miluje.

Vztah k vaření:
Už jako malá pomáhala mamince a babičce v kuchyni. S láskou a často peče slané koláče, vaří krémové polévky, těstoviny, exotická pálivá jídla a připravuje různé dezerty. Ráda hostí přátele, jejím snem vždy bylo mít vlastní cukrárnu nebo bistro.

Chutě:
Sní téměř všechno, jako dítě milovala francouzské brambory, dnes jí chutná Pad Thai a nebo Caesar salát.

Nesnáší:
Dršťky, nemusí mořské plody, vnitřnosti ani těžká tučná jídla. Při stolování jí vadí srkání a koukání do mobilu.

Motto:
Kdo se bojí, nesmí do lesa.

Očekávání:
Doufá, že se snad dobře nají a pobaví, ochutná nová jídla. Potěšilo by ji, kdyby si mezi soutěžícími našla nové přátele.

Historka z vaření:
Jednou se jí povedlo shodit z poličky do velkého hrnce, kde se vařila vánoční rybí polévka, krabičku s léky. Bohužel některé rychle klesly ke dnu a Lucie si toho nevšimla, až když se vynořily při servírování polévky. Hrozný trapas…

Vstoupit do diskuse- 105 názorů

reklama