Ludmila Hajduchová

Ludmila vystudovala střední všeobecně vzdělávací školu a poté pokračovala ve studiu další čtyři roky na Univerzitě Jana Evangelisty Purkyně v Brně, kde studovala obor statistika.
Vstoupit do diskuse- 431 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Od roku 1979 do roku 1990 pracovala jako programátor a poté podnikala. Od roku 1995 si s manželem pořídila hotýlek na horách, a dokud to šlo tak ho provozovali. Od roku 2008 je v důchodu. Ludmila je vdova – manžel jí před třemi lety zemřel. Vdávala se hned po škole, v roce 1972. Má tři dcery a šest vnoučat. Do pořadu se přihlásila sama, aby zkusila něco nového a získala nové zážitky. Pokud vyhraje, tak si peníze užije a udělá si radost. Jako zábavu si pro své hosty připraví karetní rodinnou hru (je vymyšlená). Tato jídla si vybrala, protože je vaří celkem pravidelně a chutnají jí. 

Charakter:
Sama o sobě tvrdí, že je klidná a pohodová. 

Zájmy:
Celý život hraje šachy a s manželem společně jachtařili. Má kapitánský průkaz na příbřežní plavbu, ale plout už asi nebude. Ráda vaří a zkouší nové věci. Ve volném čase čte, chodí na výlety, plave, hraje ping-pong a šachy. 

Vztah k vaření:
K vaření má kladný vztah – vaří ráda pro svoji rodinu. Ráda připravuje jídla, která chutnají jejím strávníkům – rodině a přátelům.

Chutě:
Mezi její oblíbená jídla patří bramborová kaše a sázená vejce.

Nesnáší:
Nejí dršťky. Nikdy by nesnědla nic, co se na talíři hýbe, a pokud si není jistá u jídla čerstvostí. Nepozřela by slimáky, ústřice ani hmyz.

Motto:
V životě se řídí mottem: „Co nás nezabije, to nás posílí. Když to bolí, tak se to hojí.“

Očekávání:
Těší se na dobrou zábavu.

Vstoupit do diskuse- 431 názorů

reklama