Ludmila Malinová

Téma diskuze: Ludmila Malinová

Upozorňujeme veškeré účastníky webové diskuze, že svojí účastí na diskuzi nesmí porušit podmínky poskytování digitálních služeb. Všichni účastníci diskuze jsou mimo jiné povinni dodržovat platné právní předpisy (vč. ochrany osobnostních práv jiného).

tykalovajana 19.11.2022 10:23

Co se vaření týče, výborný hostitel pohostí své hosty tak, aby se cítili po jeho pohoštění skvěle. Určitě je nezaplácne kombinací smažených řízků s chlebem a svíčkovou na smetaně, aby jim bylo těžko a s kyselým výrazem jim k tomu zapěla: "Hledá se taktik", přičemž sama dala ostatním v souhrnu nejmíň bodů. Podle mě se na ni nemuseli spolustolovníci vůbec domlouvat. Paní je od prvního pohledu tak čitelná, že jí jsou ostatní ukradení, že se takovým reakcím nemůže divit.

tykalovajana 19.11.2022 10:11

Narcismus čiší i z toho, že si po sobě pojmenuje moučník, sama o sobě uvažuje jako o jediném možném vítězi, neustále vyzdvihuje, jak všichni ostatní to proti ní měli jednoduché. Na takového člověka se lidé nepotřebují domlouvat, stačí, že chvíli s ním jsou a mají ho všichni plné zuby.

tykalovajana 19.11.2022 10:09

Ti, kdo se prezentují ve svém bydlení kýči, podobně, jako paní Ludmila, se snaží prezentovat jako velkolepější, než ve skutečnosti je. Je vidět, že se paní Ludmila zoufale zvyšovat svou hodnotu, zřejmě se cítí být v životě nedoceněná. Ale neuvědomuje si, že tenhle pocit nedoceněnosti v ní vzniká proto, že sama nedokáže nikoho ocenit. Nikdo z jejích blízkých jí nestál za to, aby si pověsila v pokoji jeho fotografii, vyvěsila si tam jen svou vlastní.

hanka.lachmanova 19.11.2022 09:49

Výborný ksichtovyraz při zvednutí poklice vona fakt věřila že vyhraje?

zdenka.volna 19.11.2022 09:04

A má pravdu že se proti ní domluvili - kdo sledoval pondělní prostřeno, tak to viděl.
Vařila skvěle náročnou českou kuchyni, žádnou vážnou chybu
n e u d ě l a l a.
A vyhrál ten co je vyučený kuchař a neví, že by špagát z panenky měl před servírováním oddělat a klidně to dá na talíř i se šňůrkou a hle gráciím to ani nevadilo

hanka.lachmanova 19.11.2022 06:34

"přecedit" zrníčka? Já že ty jsi propasirovala ( cedník kdyby jsi měla mezery) svíčkovou a to s tou hořčicí je taky novodobá vymoženost asi JAKO bobkový list do slepičí a hovězí polévky co vy ještě z té gastronomie ještě neuděláte zmrzačit původní receptury jó

danajsemja 18.11.2022 22:12

Prosím, nevíte někdo, co je to běžná chuť? Tahle nepříjemná, zamračená paní, to u páteční večeře zmínila několikrát. Úplně zapomněla říkat, že vše měl jednoduché, zatímco ona to měla složité. A ještě k tomu této paní Malinové lezly zrníčka z malin do protézy:-(

primanew 19.11.2022 00:01

Tak hlavně, že se zařadila mezi adepty na výhru. Po té ostudě se snad už v Prostřeno neukáže, ale ona stejně bude obviňovat ostatní, že se proti ní spikli.

zdenka.volna 19.11.2022 09:04

A má pravdu že se proti ní domluvili - kdo sledoval pondělní prostřeno, tak to viděl.
Vařila skvěle náročnou českou kuchyni, žádnou vážnou chybu neudělala.

a.vahalova 19.11.2022 08:41

Já stále nechápu, proč náročnou?, polévka se vaří na plotně, naložené maso se peče v troubě, potom se dodělá omáčka, co je náročné? A věřte tomu, že vyučený kuchař po vyučení nic neumí, zvlášť když ví, že to nikdy dělat nebude.

Další příspěvky

reklama