Lukáš Gábor

Téma diskuze: Lukáš Gábor

Upozorňujeme veškeré účastníky webové diskuze, že svojí účastí na diskuzi přijímají povinnosti a odpovědnost za dodržování pravidel používání webových stránek. Všichni účastníci diskuze jsou mimo jiné povinni dodržovat platné právní předpisy (vč. ochrany osobnostních práv jiného).

Napište svůj názor

David.C (Anonym) 06.07.2018 11:40

Je to pořad o vařeni a už jsem pletou davky,jenze kolik gadzu je na davkach,kolik gadzu rodi jedno dite za druhym a jsou chudobni nemaji co zrat ziji ve spine,nestaraji se o deti,sami kradou,vrazdi,jsou po kriminalech,a nebo znasilni ¨sve vlastní dite,kolik chrapunek umiraji za cigansky ***** a rodi jim jedno decko za druhym a furt mají malo,kdyz se pise o ciganovi jenom davky sem pletete,protože gadzovske mrdky asi neberou nic zijou ze vzduchu a když berou tak vari jednou tydne smradlave zradlo

Nina H. (Anonym) 07.06.2018 10:17

Ze začátku mě byl Lukáš sympatický, věřím tomu, že vařit umí a že prostě tréma a časový pres stojí za tím, že se jídlo nepovedlo. Jen je škoda, že si Lukáš komentáře ohledně jídla bral vyloženě osobně, i když tak míněné nebyly což vedlo k tomu, že se Lukáš urazil a podle toho se odvíjelo jeho další chování a bodování... škoda.

bozisocka 02.06.2018 12:47

No nemám slov.... mě se líbí, jak všichni nadávají na Zemana...k*nda sem ...k*nda tam....ale vy jste ještě větší sprosťáci. Opravdu ta hlava státu sedí na tuhle sprostou sebranku. Lukáš je jaký je a chtěla bych vidět Vás. Všichni úžasní a čistí....myslím, že Ti co tady nejvíc melou mají pod sebou tuny hoven. No nejsem na Vás pyšná. Tady vůbec nejde o Lukáše. Tady jde o to, ze pat zamindrákovaných ztroskotanců, každý týden netrpělivě čeká na to, komu se bude moci posmívat tentokrát. Snažil se.

Gadžo bílej (Anonym) 28.03.2018 23:11

Ano, s drtivou většinou komentářů souhlasím, ale pouze s jejich pointou, ne s písemným vyjádřením! Jsem také rasista jako většina z Vás, kteří se zde vyjadřujete. Rasistou jsem se nenarodil, rasistu ze mně udělal náš stát. Nejsem amerikanista, ale proč má Amerika černé dělníky, doktory, herce a dokonce i prezident byl černoch ? Protože nedostali od státu takovou podporu jako černé etnikum v Evropě a museli ke svým postům propracovat tvrdou dřinou!!

Lukáš Gábor (Anonym) 24.03.2018 18:54

JA NEVIM PROC MI TAKOVI VECI TADY PISETE?? ZABIJU VAM MAMU VI RASISTI!!! JAJ!! DIK NA TOM VIVARU SEM MOCH VIHRAT TO VSECI VEDEJ!!

yx (Anonym) 16.08.2018 21:15

No jo vyhrožovat to Vám jde pane, ale trochu se zamyslet nad sebou.... Vařit možná umíte? ale moc jsem nepochopila vaše chování a ještě budete vyhrožovat, že zabijete někomu mámu? A to jsem si doteď myslela, že BŮH je pro vaši kolonoii svatý. No spletla jsem se..
Chovejte se dospěle a přijměte porážku a ta zábava? Zpěv máte v krvi, s tím se narodíte, takže i zábava stála za ...

Anonym (Anonym) 13.08.2018 10:35

:-) :-) :-) :-)

patrik.szitai1 20.03.2018 13:45

JA MILUJU HOLUBKI

r.pechaeva 24.03.2018 08:43

píše se Holubky

Žlutý prase (Anonym) 15.03.2018 20:10

Z.k.ur.v.y.s.yn.s.k.ej. C.i.g.á.n. Hnusnej

Další příspěvky
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama