Lukáš Řezníček

Lukáš pracuje jako specialista v mediální agentuře. Vystudoval management na Vysoké škole ekonomické v Praze, kde získal titul inženýr. V současné chvíli je nezadaný.
Vstoupit do diskuse- 101 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Nedávno dokončil školu a nyní všechen svůj čas věnuje práci, ve které je poměrně krátký čas. Dále se těší na všechny výzvy, které mu život přinese. Do soutěže ho přihlásil jeho kolega, který o něm ví, že je pro něj vaření velkou vášní. Pokud by vyhrál, tak by peníze použil na vybavení bytu. Jako zábavu si pro své hosty připraví míchání vlastního koření – každý si pak svoji směs odnese domů jako dárek. Jídla pro své menu si vybral, protože miluje českou gastronomii.

Charakter:
Sám o sobě by řekl, že je otevřený a nekonfliktní člověk, který má smysl pro humor.

Zájmy:
Ve volném čase rád chodí běhat, jezdí na kole a věnuje se turistice a poznávání nových míst. Zároveň miluje chalupaření, houbaření, spaní ve stanu a manuální práci na chalupě.

Vztah k vaření:
Vaření je pro něj velká vášeň. Rád vaří pro svou rodinu a kamarády. Nejraději vaří na chalupě na otevřeném ohni.

Chutě:
Nejraději připravuje česká jídla, ale občas i experimentuje a zkouší nové recepty. Mezi jeho oblíbená jídla patří španělský ptáček s bramborovou kaší – i když to není úplně typická kombinace, tak pro něj je nebeská.

Nesnáší:
Zatím nepřišel na chuť olivám, nejí ani hodně aromatické plesnivé sýry nebo vnitřnosti.

Motto:
V životě se řídí mottem: „Jak chcete, aby lidé jednali s vámi, tak jednejte vy s nimi.“

Očekávání:
Těší se na nové zkušenosti a možnost seznámit se s novými lidmi a jejich kuchařským uměním. Je zvědavý na zábavu, jaká bude u stolu.

Vstoupit do diskuse- 101 názorů

reklama