Lukáš všechny šokuje přiznáním, jak bodoval!

Blondýnka Míša (30) má už také něco navařeno a napečeno. Poslední menu je velmi podobné tomu prvnímu u Michala, čí bude lepší?
Michaela Akuninová
Michaela Akuninová
archiv TV Prima

reklama

I Míša číslo dvě, ta blonďatá, má dětí jako smetí. Její a Michalovo menu si je tak podobné, že skoro připomíná Míšina dvojčátka, holčičky, co musí všechno dvakrát. Hosté, jak už víme, mají mlsné jazýčky a Lukáš, který si myslí, že ostatní taktizují, taktizuje nejvíc sám.

Hra na pravdu

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Zaměřeno na Lukáše - Prostřeno!

Co Míša hostům ve finále nabídne? Bude to domácí paštika se salátem s brusinkovým přelivem a k ní upeče zajímavou domácí francouzskou bagetku, kam přidá med. Příjemnou změnou bude hrášková polévka z rodinné sklizně, ta je jemná, sladká a s krutony. Vepřová panenka v kabátku je Míšiným pokusem o panenku Wellington, mezi masem a listovým těstem je vrstva podušeného špenátu. Ve výsledku je ale hlavní chod překvapivě sušší, panenku ještě doprovodí šťouchané brambory s jarní cibulkou a slaninou. A nakonec pozorná hostitelka podává „lívanečky s ostružinovo-borůvkovou omáčkou, javorovým sirupem, zmrzlinou a šlehačkou“, což je taková porce, že Míše hosté rádi odpustí úkol týdne. Vždyť noků už za celý týden stejně ochutnali dost…

Skleróza

Skleróza - Prostřeno!
Skleróza - Prostřeno!

Zábava naslepo má za úkol rozpoznat podávané předměty, Lukáš při tom opět perlí a opět se rozhoří diskuse hlavně mezi pány. A protože je páteční večeře večeří poslední, jde i o příležitost probrat všechno, co ještě mělo být vyřčeno. Bude se hrát na pravdu a debata se docela přiostří.

S jakou náladou se hosté rozloučí? Sejdou se ještě někdy? Vyhraje ten nejlepší? A co tomu řeknou ostatní? Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a bodujte!

reklama

reklama