Lukasz Ulczok

Lukasz vystudoval střední odbornou školu, kterou zakončil maturitou. Doposud pracoval jako řidič tramvaje a nyní je strojvedoucí na mezinárodních spojích.
Vstoupit do diskuse- 658 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Pochází z Polska a v České republice je už 13 let. Žije s přítelem Tomem a pejskem Kevinkem v menší vesničce nedaleko Hlučína. Mají malý a útulný domeček se zahradou a letní terasou. Lukasz děti nemá, ale přítel má z předešlého vztahu dceru Barču, se kterou má dobrý vztah. Do pořadu ho přihlásil jeho přítel, protože dobře vaří a rád zkouší nové věci a cítí se dobře v roli hostitele. Pokud by vyhrál, přispěl by na zimní zahradu, kterou s přítelem plánují. Jeho menu je složené z jídel, která má rád. Vybral i dvě jídla, která jsou známá a slavnostní v Polsku, odkud pochází. Dezert má moc rád a vždy ho jeho přátelé chválí. Jako zábavu si připraví malování putovních kamínků.

Charakter:
Sám o sobě tvrdí, že je veselý optimista, i když jeho přítel má někdy jiný názor . Je hodně komunikativní, otevřený, přátelský a zodpovědný.

Zájmy:
Rád tráví čas na zahrádce, kde je celý rok co dělat. Pokud je dobré počasí, tak rád jezdí na kole nebo tráví čas na čerstvém vzduchu. S přítelem společně rádi cestují a poznávají nová místa, kde ochutnávají nová jídla. Lukasz doslova miluje sladké a hodně času tráví v kuchyni, kde peče a zkouší nové recepty. Jeho snem je otevřít si vlastní cukrárnu. Zatím své výtvory prezentuje jen na sociálních sítích. 

Vztah k vaření:
Vaří rád, ale ještě raději peče sladké dezerty. 

Chutě:
Nejraději připravuje kuře na paprice nebo lasagne. Má rád vše – není v jídle vybíravý a snaží se jíst vše. Mezi jeho oblíbená jídla patří špagety Carbonara.

Nesnáší:
Při stolování mu vadí neslušné chování a nedodržování základních předpisů slušného chování (mluvení s plnou pusou apod.). Moc nemusí kedlubnu, ředkvičky a nevyhledává mořské plody (v zahraničí to je jiné, tam je jí rád). Nikdy by nesnědl brouky, ústřice nebo šneky. 

Motto:
V životě se řídí mottem: „Jaký si to uděláš, takový to máš.“ A druhé motto je: „Jak si kdo ustele, tak si lehne.“

Očekávání:
Těší se na nové lidi, které pozná, a rád by ochutnal nová jídla. Je zvědavý, jak celé natáčení probíhá, a doufá, že pokud své hosty zaujme a bude mít trochu štěstí, že by se na něj mohlo usmát štěstí a mohl by si odnést výhru.

Vstoupit do diskuse- 658 názorů

reklama