Macura přivede hvězdu internetu Marii Pojkarovou! Bohužel ji nikdo nezná..

Jaká bude zábava? Vystudovaný ajťák Macura chtěl původně hosty pobavit „ukázkou pájení plošných spojů“. Jen z představy té nudy Hana Krampolová zívá.
zpevacka macura
zpevacka macura

reklama

Naštěstí ale cestou na benzinku, kam Zdeněk Macura zaskočí pro zmrzlinu, potká známou. Přivede hvězdu internetu Marii Pojkarovou (známou díky písní Pejskové se koušou). Znají ji přítomní hosté u stolu? Kdo jediný má chuť si s Marií zazpívat? A proč najednou u stolu chybí Jiří Krampol? Snad jej zábava nenudila?

Z celé večeře je nejlepší hruškový koláč s karamelovou zmrzlinou. „Vy jste svobodný, pane Zdeňku?“ laškuje Regina nad voňavým moučníkem se skořicí. A zjistí, že Zdeněk je momentálně volný.

Uvidíte již ve čtvrtek 10. listopadu v 17.45. Sledujte na Primě Prostřeno! SPECIÁL od pondělí do soboty, je na co se dívat!

Nestihli jste předešlé díly? Podívejte se na ně na: http://play.iprima.cz/prostreno.

[[nid:]]

Regina zjišťuje, jestli je Macura zadaný

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Regina chválí Macuru - Prostřeno!
[[nid:]]
pomstakolazclanek

Novotný se Macurovi pomstí nejpálivější omáčkou na světě!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!