Magdalena Polášková

Od narození jí lidé říkají Lenko nebo Magdo, ona slyší na obě jména.
Vstoupit do diskuse- 81 názorů
Magdalena Polášková

REPRÍZA Vystudovala SPŠ elektrotechnickou v Uherském Hradišti, po mateřské pracovala jako vodohospodářka nebo účetní. Posledních dvacet let působila v logistice. Od září je nezaměstnaná. Přihlásila se, protože touží poznat pořad z druhé strany. Je vdaná, má dvě dospělé dcery, je už také babičkou tří vnoučat. V domě, kde žije s jednou z dcer, jim též dělají společnost dva psi, kočka, mají také králíky, slepice a kanárka. Kdyby vyhrála, vnoučatům by koupila trampolínky.

Charakter:
Prý otevřená duše, přímočará a veselá volnomyšlenkářka, patriotka. Když ale narazí na blbce, tak je zle…

Zájmy:
Nemá žádný vyhraněný koníček – jejím koníčkem je život sám. Je kreativní, stále něco vymýšlí, píše básně, je kronikářka, vyrábí žertovné předměty a denně čte noviny.

Vztah k vaření:
Velmi pozitivní, ráda vaří i ve velkém pro různé sešlosti. V kuchyni je při tom ráda sama. Udí maso, vyrábí klobásky, zpracovává zvěřinu, svíčkovou, guláš apod. nebo peče linecké cukroví.

Chutě:
Mezi její oblíbené pokrmy patří maso, ruské vejce, klobásky, paštika – a k tomu pivo.

Nesnáší:
„Divné zelené věci“ jako je brokolice, cuketa, rukola, avokádo, bylinky. Nemá ráda sushi, víno, sekt a krémové zákusky. Při stolování jí vadí „hloupí lidé, kteří to o sobě nevědí“.

Motto:
Snažím se žít tak, aby po mně „nezostala enom kopa hnoja“!

Očekávání:
Těší se na vše nové, co pozná.

Historka z vaření:
V mládí našla hezký recept na zavařený česnek, vše připravila do skleniček, dala zavařit do hrnce a odešla. Asi po hodině uslyšela ránu – v hrnci se vypařila voda a exploze rozmetala rozvařený česnek po celé kuchyni.

Vstoupit do diskuse- 81 názorů

reklama