Marcela Chadžijská

Paní Marcela z Děčína vystudovala na elektrotechnické průmyslovce obor silnoproud. Má bohaté profesní zkušenosti.
Vstoupit do diskuse- 0 názor
Marcela Chadžijská

REPRÍZA Pracovala jako kreslířka, projektantka, revizní technička, inspektorka, ředitelka firmy, kosmetička-masérka, lektorka i léčitelka. Stále je pracující důchodkyně. Před dvěma lety po hezkém manželství ovdověla, její manžel byl bulharské národnosti. Měli spolu jednu dceru, která vystudovala na otcovu počest bulharistiku a Marcela je pyšnou babičkou Stely a Zorky. Nejstarší hostitelka se do pořadu přihlásila sama, aby zažila něco nového. Pokud vyhraje, část peněz použije na výzkum a zbytek na cestování.

Charakter:
Prý rozhodná, společenská, ráda vymýšlí nové věci a různé akce. Snaží se nebýt k ostatním moc kritická.

Zájmy:
Alternativní medicína – zajímá se o všechny formy lidového léčitelství. Cestování, píše knížky, příručky, skripta, básně, občas kreslí, dříve se ráda věnovala ručním pracím.

Vztah k vaření:
Vaří s láskou a pokud možno minimální námahou. V kuchyni často experimentuje a baví ji vařit pro více lidí. Hlavně připravuje drůbež a polévky.

Chutě:
Má ráda zeleninu a maso bez moučných příloh. Miluje plněné papriky s jogurtem.

Nesnáší:
Moučná jídla a ani je neochutná. Při společném stolování jí vadí, když si někdo čte noviny.

Motto:
Když už jednou jsem, tak mám koukat, abych byl, když už koukám abych byl a jsem, tak mám být tím, čím jsem, a ne být tím, čím nejsem, jak tomu v mnoha případech je.

Očekávání:
Těší se, že zažije něco nového, co bude zábavné a poučné. Ráda se setká s novými lidmi a doufá, že by z jejich setkání mohla vzejít i nová přátelství.

Historka z vaření:
Když měla nový fritovací hrnec, tak pozvala kamarádku s manželem na pořádné řízky. Když ale ochutnali, tvářili se velmi nedůvěřivě a pak zjistili, že Marcela řízky obalila v moučkovém cukru místo v mouce. Řízky byly sladké…

Vstoupit do diskuse- 0 názor

reklama