Marcela Krejčí

Marcela se vyučila v oboru kadeřnice. Pracovala jako prodavačka, kadeřnice, ošetřovatelka koní a nyní je řidičkou mezinárodní kamionové dopravy. Je svobodná a bezdětná.
Vstoupit do diskuse- 36 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Do pořadu ji přihlásila její dobrá kamarádka, která si o ní myslí, že umí dobře vařit. U této kamarádky bude také vařit. Pokud by vyhrála, použila by peníze na nákup nového auta. Jako zábavu si pro své hosty připraví filmové hlášky s heliem. Těší se na dobrou zábavu, legraci, poznání nových lidí a receptů.

Charakter:
Sama o sobě tvrdí, že je přátelská, společenská a zábavná. Je vždy pro každou srandu. Také je tvrdohlavá, mírumilovná a vychází dobře s každým. Nemá ráda zlost, hádky a nenávist.

Zájmy:
Jejím velkým koníčkem je její práce. Zajímají ji auta a vše kolem nich. Má ráda koně, poslech hudby a scházení se s přáteli. Když potřebuje odpočinek, tak si zajde na procházku.

Vztah k vaření:
K vaření má kladný vztah – vaří moc ráda vždy, když má volný čas.

Chutě:
Ráda připravuje klasická česká jídla a italskou kuchyni. Má ráda vše – není v jídle moc vybíravá.

Nesnáší:
Nikdy by nesnědla vnitřnosti. Při stolování jí vadí mlaskání a neslušné chování.

Motto:
V životě se řídí mottem: „Život není o tom kolikrát padneš, ale o tom kolikrát se dokážeš zvednou a jít dál.“

Očekávání:
Těší se na dobrou zábavu, legraci, poznání nových lidí a receptů

Vstoupit do diskuse- 36 názorů

reklama