Marek Schovajsa

Marek je vyučený v oboru kuchař-číšník, poté si udělal nástavbu v oboru hotelnictví. Po škole pracoval na různých brigádách po stavbách.
Vstoupit do diskuse- 146 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Zkoušel i studium na vysoké škole, ale nebyl úspěšný. Nyní pracuje pět let pro firmu, která se zabývá výrobou ochranných pracovních prostředků. Ze začátku byl zaměstnán jako skladník a kontrolor a poslední dva roky je na pozici produktového školitele a specialisty na výdejní automaty. Se snoubenkou Nikol má syna Davida, který se narodil v červenci. Svatbu museli odložit již podruhé (jednou kvůli nouzovému stavu a podruhé byli pozitivní na covid). Svatba nyní není priorita a všechen čas partneři věnují svému synovi.

Charakter:
Sám o sobě tvrdí, že je klidný cholerik, který se snaží vidět i trochu světlé barvy na jinak černočerné tmě.

Zájmy:
Hraje aktivně fotbal za TJ Sokol Václavovice. Rád chodí běhat a občas si zajde zacvičit. S rodinou chodí na procházky s kočárkem a pořádají různé výlety. Zajímá se o historii, vědu a aktuální společenské dění. Baví ho sledování sportovních zápasů. Pokud mu to okolnosti umožní, tak moc rád spí. Při sledování pořadu Prostřeno! často komentuje jeho vývoj, a proto ho zajímalo, jestli vše zvládne i on sám. Pokud by vyhrál, tak by peníze přidal k fondu na nové bydlení a vzal by přítelkyni na pěknou večeři. Zvolená jídla mají sice retro nádech, ale jsou poctivá, jednoduchá a Marek sází na dobrý mix chutí. Jako zábavu si připraví prezentaci na ochranu dýchacího ústrojí (roušky, respirátory).

Vztah k vaření:
Vaření je pro něj relax a dobití energie. Při vaření si vždy odpočine od pracovních povinností.

Chutě:
Rád připravuje česká jídla – svíčkovou, guláš, segedín, hovězí na víně, rajskou a různé varianty špaget.

Nesnáší:
Při stolování mu vadí mastné a špinavé talíře, příbory a sklenice.

Motto:
V životě nemá motto, které by mu bylo inspirací. 

Očekávání:
Marek má problém jíst u lidí, které vůbec nezná, a očekává, že se díky účasti v pořadu tohoto strachu zbaví. Dále doufá, že pochopí, jaké to je, a nebude už tak přísný v kritizování své snoubenky i sebe samého.

Vstoupit do diskuse- 146 názorů

reklama