Mária nekompromisně odmítne Romaninu polévku!

Budoucí maminka Romana (35) měla spoustu řečí, přesvědčí ve finále vlastním kuchařským výkonem?
Romana je hráčka - Prostřeno!

reklama

Autorka poslední večeře Romana čeká miminko a také možná čekala mnohem větší úspěch svého vaření. Na začátku týdne dost kritizovala a hodně se vyptávala. Včera jí asi vítr z plachet trochu sebral Honza, protože náhoda tomu chtěla, že mají téměř totožné hlavní chody a podobné polévky. Po jeho zelňačce, napůl gulášovce, uvaří Romana gulášovou polévku z mletého masa a „hovězí líčka na víně s bramborovou kaší“. A opět s kořenovou zeleninou a žampiony. Majka jen doufá, že v polévce nebude mleté maso. A ono tam je! Ochutná Majka vůbec Romaninu gulášovou polévku, nebo se bude jen tvářit?

Skřípe to falešností

Skřípe to falešností - Prostřeno!
Skřípe to falešností - Prostřeno!

Romana dost spoléhá na předkrm – šátečky z listového těsta plněné pečenými kachními prsy a zelím. Zelí bylo tento týden už též dost a soupeři nejsou tak nadšení, jak hostitelka doufala. Vyhrála si s dezertem, mini věnečky z odpalovaného těsta s pudinkovým krémem. Cukrařina je Romaninou vášní, bude tomu odpovídat hodnocení její pracné sladké tečky? Během večera pokračuje handrkování mezi Majkou a Honzou, někdy je to ještě legrace, ale někdy už ani ne… Majce připadá téma slovenštiny poněkud vyčerpané. Ale pořád je to ještě pohodová večeře a všichni jsou samozřejmě napnutí, jak dopadne. Co všechno ještě vyplave na povrch?

A nezapomneňte, že máte premiérovou šanci ohodnotit soutěžící. Takže neváhejte a dejte Romaně bodů tolik, kolik si podle vás zaslouží. Navíc můžete vyhrát 5000 Kč.

Sledujte Prostřeno! od 17.50 na Primě.

Pořad Prostřeno! vysíláme od pondělí do pátku v 17:35 na Primě

Revoluce v Prostřeno! Hlasujte pro vašeho favorita a vyhrajte 5000 Kč!

reklama

reklama