Mária nezná slovenskou ani českou hymnu!

Montážník a vystudovaný hudebník Honza (39) se celý týden stará hlavně o zábavu.
Jan Matušínský
Jan Matušínský
archiv TV Prima
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

REPRÍZA Všichni už se těší, čím je ve čtvrtek večer překvapí srandista Honza. Bude to jen o zábavě, nebo také o dobrém jídle? V pořadu už vařila Honzova žena, ale nevyhrála, tentokrát se vařečky ujme její muž a pokusí se složit reparát – hlavní chod mají manželé stejný. Před hovězím na víně s kaší podává dobrou paštiku s kouskem uzeného a tousty, na závěr večeře bude domácká mrkvová buchta. Jan se uchýlí k několika „podvůdkům“, které zatím nepřizná. Tak například jeho zelňačka, kde porovnává síly s Majčinou slovenskou kapustnicou, obsahuje dvě balení pytlíkové gulášovky, ale nikdo to zatím neodhalí.

Pro Márii moc kyselá

Moc kyselá - Prostřeno!
Moc kyselá - Prostřeno!

A víno, které dostane Majka není rulanda šedá, jak hlásá etiketa na láhvi, ale víno neznámého původu od Janova kamaráda. A protože na úkolu týdne u Majky už Honza participoval, přípravy svého povinného pesta z dýňových semínek se klidně vzdá a přenechá to Majce. Opět se jí to nepovede?

Nezná slovenskou ani českou hymnu!

Nezná slovenskou ani českou hymnu! - Prostřeno!
Nezná slovenskou ani českou hymnu! - Prostřeno!

Pánové se s Máriou vůbec nějak rádi špičkují. Najednou Slovence přestávají rozumět a dožadují se překladu. Naštve se kvůli svému rodnému jazyku? Ona se jen tak nedá! Mladší ročníky prostě už slovenštině, se kterou se setkávají zřídka, tak zcela nerozumějí. A Majka zase neumí hymnu – českou, ale ani slovenskou! To zase nechápe Jan. Vystudovaný hudebník zahraje v rámci zábavy na klávesy, čímž kolegy mile překvapí, ale Mária se moc nechytá…

Sledujte Prostřeno! od 17.50 na Primě.

Reklama
Reklama