Marie Ferenčíková

Marie získala titul bakalář na pedagogické fakultě obor tělocvik a druhý titul bakaláře má z oboru právo, které studovala na Bratislavské vysoké škole.
Vstoupit do diskuse- 0 názor
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

V současné době je na mateřské dovolené a dokončuje magisterské studium v oboru právo. Před mateřskou pracovala na call centru a také byla dva roky v Anglii. S manželem Martinem má syna Daniela (2,5 roku). S manželem se poznala v Anglii, kde oba pracovali a společně se vrátili domů natrvalo. Do pořadu se přihlásila sama – lákalo jí, jaké to je, a chtěla si to vyzkoušet. Je zvědavá, jak se jí podaří uvařit a jaké hodnocení si od svých hostů vyslechne. Je pravidelnou divačkou pořadu. Pokud by vyhrála, tak by peníze použila na dovolenou. Jako zábavu si pro své hosty připraví ukázku a učení první pomoci s odborníkem.

Charakter:
Sama o sobě tvrdí, že je zodpovědná, cílevědomá, starostlivá a má ráda pořádek. Je přátelská a má ráda výzvy.

Zájmy:
Na koníčky jí teď s malým synem moc času nezbývá. Ráda jezdí na kole, plave a sleduje filmy nebo čte knihy. Nejvíc času teď věnuje výchově svého syna.

Vztah k vaření:
Vaří ráda, ale nejraději peče.

Chutě:
Jí vše – není vybíravá. Nejraději peče sladká jídla a ráda zkouší nové recepty. Mezi její oblíbená jídla patří svíčková na smetaně.

Nesnáší:
Nemá ráda vnitřnosti (kromě jater) a nikdy by nesnědla mozeček nebo srdce.

Motto:
„Žít každý den naplno, jako by byl poslední.“

Očekávání:
Těší se na zkušenosti s natáčením a na hodnocení od svých hostů.

Vstoupit do diskuse- 0 názor

reklama