Marie Fričová

Marie vystudovala střední zdravotnickou školu v Praze. Nyní pracuje v jako kosmetička a lash stylistka v rodinném salónu v Březiněvsi společně s maminkou a sestrou a dále má s kamarádkou druhý salón v Neratovicích.
Vstoupit do diskuse- 121 názorů
Marie Fričová

Původně pochází z venkova a ráda vzpomíná na dědovo velké hospodářství. Nejkrásnější vzpomínky jsou na práci na poli, na zahradě a na zvířata. Lásku k nim má po dědečkovi, který koně miloval a byl několikanásobným vítězem dvouspřeží s povozem.

Marie má syna Tomáška (13 let), který se narodil akutním císařským řezem bez životních funkcí a byl resuscitován. Tomášek má dětskou mozkovou obrnu. Hodně času strávila Marie se synem v dětských léčebnách a dnes, jen s malými nedostatky, zvládá Tomášek vše jako zdravé dítě.

Václava Friče si vzala v roce 2016. Manžel má dva syny z předešlého manželství a ona má Tomáška. Doma jim dělají společnost dvě fenky – Mia a Eimy. Marie má jednu sestru Markétu a tři synovce.

Bydlí v domě, který je spojený s jejich restaurací. Díky velké pracovní vytíženosti se většinou stravují celá rodina v restauraci.

Ve volném čase se věnuje sportu – nejraději jezdí na kolečkových bruslích, příležitostně běhá, chodí na jógu a zamilovala si paddleboard. Má ráda hudbu a tanec, procházky v přírodě a v zimě jezdí lyžovat. S manželem si ráda zajde do kina na dobrý film, ale také na dobré jídlo do restaurace. Mají rádi asijská jídla. Nejraději se scházejí s přáteli u dobrého jídla a zkouší společně nové chutě.

Má ráda asijská jídla a často zkouší nová jídla. Nemá ráda nudle s mákem a rýžový nákyp – tato jídla jí připomínají školní jídelnu. Žádnou alergii na jídlo nemá.

Vstoupit do diskuse- 121 názorů

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!