Marie Pražmová

Téma diskuze: Marie Pražmová

Upozorňujeme veškeré účastníky webové diskuze, že svojí účastí na diskuzi přijímají povinnosti a odpovědnost za dodržování pravidel používání webových stránek. Všichni účastníci diskuze jsou mimo jiné povinni dodržovat platné právní předpisy (vč. ochrany osobnostních práv jiného).

Napište svůj názor

verity.space 17.05.2018 04:19

I když jsi Máří že "Slovenska", momentálně jsi ze "Soběslavi". Tam mam bráchu, pracuješ jako pekařka, dost možná i u mého bratra?!? "Zvěřinu - kance, jsi koupila u poľovníka - myslivce, co vlastní restauraci, bratr jím je též"! Snad neděláš pekařku u mého bratra, a bratr nevlastní restauraci?!? Je to opravdu dost náhod pro Tebe, nynější povolání které provozuješ, město, vše kterém nyní žiješ, a nákup divočiny - ošípanej, které jsi si vybrala jako své jídlo dne!!!

verity.space 17.05.2018 04:02

Od prvního okamžiku jsem Ti fandil, a věřil jsem v to, že to musíš vyhrát a vyhraješ! Ne proto, že jsi vyučena v oboru, ale už proto, Jak jsi se ke všemu stavěla opravdu, dobře a profesionálně! Tu chuť snad bylo cítit i přes obrazovku, a určitě si nějaký ten tecept opravdu udělám a vyzkouším?!? Jinak samozřejmě gratuluji ke Tvé výhře, i když jsi jí nevyhrála sama, a musela jsi se s výhrou dělit! Nevadí, mockrát Ti gratuluji, a pořádně si ji užij i s dcerkou Cate a přítelem!!! :-).

emo_true (Anonym) 16.05.2018 22:22

shes so cute:) greetings

marie.valtova 15.05.2018 18:53

Gratuluji, přála jsem Vám to.

Lenka.B. (Anonym) 14.05.2018 18:58

Gratuluji, bylo to super ! :)

bpd28 14.05.2018 14:32

Maří, moc jsem Vám fandila. Gratuluji i k divácké výhře. Škoda, že jste nevyhrála předtím celou výhru a musela jste se dělit s Marií. Hodně štěstí:-)

Menu (Anonym) 14.05.2018 09:38

Máří mě moc mile překvapila, její večeři hodnotím jako nejlepší z celého týdne. Až mě mrzí, že jsem jí častovala nedůvěrou. A jestliže pravidla soutěže umožňují účast vyučeným kuchařům/kuchařkám, není co řešit (v případě Máří je láska a šikovnost k vaření spíš zásluha maminky než školy...), její soukromí je mi šumák.

jarjan (Anonym) 13.05.2018 21:31

Už blbnu, teď jsem koukla, že jsem napsala, že je v učená učit nenaučí. Samozřejmě jsem myslela vařit nenaučí. Pardon. Znovu jdu kouknout na ta játra. Na kuřecí se mi zdála veliká.

Anonymous (Anonym) 13.05.2018 11:51

Vedle nových knih, ale i knížek pro děti je alarmující nadprodukce komiksů, které jistě nepřispívají k již tak „blekotavé a nepříliš jasně česky hovořící“ mládeži….
P.S. Už do školky rodiče strkají svoje děti, které neumějí vyslovovat všechny hlásky, patlají a šišlají. Neumí artikulovat a sestavit jednoduchou větu tak, aby měla smysl.

Napište komentář (Anonym) 14.05.2018 15:48

Strašné vyjadřování bohužel není výsadou mládeže. Zde v diskuzi češtinů-amatérů lze leccos 'přehlédnout', ale u profesionálů - tj. např.u moderátorů, redaktorů apod. toto tolerovat nelze. Také je až neuvěřitelné, když se objeví na tiskopisu Sociální správy, že vrácený přeplatek pojistného složenkou bude ZPOPLATKOVÁN!!!
Jsem mírumilovný člověk, ale za JAKOBY bych dávala pohlavky............

Další příspěvky
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama