Mariya Lar

Maria má středoškolské vzdělání. Pracovala jako uklízečka, pokojská, barmanka, pomocnice v sadu při sklizni ovoce, pomocná cukrářka a pomocná síla v kuchyni.
Vstoupit do diskuse- 144 názorů
Mariya Lar

Nyní připravuje snídaně pro hotelové hosty, dále je manikérka a pedikérka. Je rozvedená a má dvě dospělé děti. Dcera Adriana (32 let) žije na Ukrajině a syn Michal (30 let) žije s rodinou v České republice. Má tři vnoučata – vnuk 12 let a dvě vnučky 8 a 6 let. Mariya se narodila na Ukrajině a přes dvacet let žije v České republice. Hodně času tráví v práci, a pokud má volno, uklízí, vaří a nakupuje. V létě si ráda zajde na koupaliště nebo jezdí na kole. Do pořadu se přihlásila sama, protože ho ráda sleduje a prožívá ho. Účast bere jako výzvu a chce překvapit své hosty nějakou specialitou. Zatím není rozhodnuta, jak by naložila s výhrou. Soutěžní jídla si vybrala, protože jsou chutná, zdravá a nezvyklá. Jako zábavu si připraví tanec s židlí.

Charakter:
Sama o sobě tvrdí, že je společenská, přátelská a citlivá.

Zájmy:
Ve volném čase ráda vaří, zavařuje a věnuje se ručním pracím, jako je pletení. V létě chodí na koupaliště, jezdí na kole a má ráda tanec. Je ráda ve společnosti lidí a často přijímá hosty na návštěvu.

Vztah k vaření:
Vaření ji baví a ráda experimentuje. Chtěla by překvapit své hosty něčím nečekaným.

Chutě:
Má ráda vše – chutná jí sushi, těstoviny, rýže. Masu se nevyhýbá, ale nemusí ho mít často. Má ráda zákusky a sladké.

Nesnáší:
Nejí králíka.

Motto:
V životě se řídí mottem: „Neklesat na mysli, jít dopředu.“

Očekávání:
Chtěla by sama sobě dokázat, že na to má a vše zvládne tak, jak si přeje.

Vstoupit do diskuse- 144 názorů

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!