Markéta Krajčovičová

Markéta vystudovala střední umělecko-průmyslovou školu sklářskou, obor tvorba a výroba skleněných figurek. Po maturitě studovala dál na státní jazykové škole v Liberci, kde udělala státní zkoušku z anglického jazyka. Cukrařině se věnuje dvanáct let.
Vstoupit do diskuse- 99 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Prvním impulzem byl dort pro dceru. Baví ji dělat dorty, které nevypadají jako dort, ale jako skutečné věci – kufr apod. Bydlí s dcerou v novém domě ve Smržovce. Do pořadu se nehlásila, nabídku přijala, protože ráda vaří, hostí ostatní a setkává se s lidmi, kteří rozumí svému řemeslu. Pokud by vyhrála, tak by peníze vrátila do rozpočtu, ze kterého ukrojila a darovala peníze rodině z Moravy, jíž tornádo vzalo dům. Jako zábavu si připravila ohnivé čarodějky a jídla bude chystat taková, která patří mezi její oblíbená.

Charakter:
Sama o sobě tvrdí, že je perfekcionistka. Má ráda funkční a technické věci a moderní architekturu.

Zájmy:
Pokud není v práci a netvoří dorty, tak ráda jezdí na kole anebo se věnuje práci na zahradě.

Vztah k vaření:
Vaří ráda a baví ji to.

Chutě:
V kuchyni ji baví experimentovat s kořením. Má ráda českou kuchyni, ale u nich doma je nejoblíbenější maso s grilovanou zeleninou. Má ráda zeleninu, kvalitní maso, sýry a ryby.

Nesnáší:
Nejí koprovou omáčku. Nikdy by nesnědla strouhanou mrkev.

Motto:
V životě se řídí mottem: ,,Kde je tvůj strach, tam je tvůj úkol.‘‘

Očekávání:
Těší se na setkání s lidmi z oboru a příjemně strávené dny.

Vstoupit do diskuse- 99 názorů

reklama