Markéta Silovská

Markéta studovala na středním odborném učilišti obor kuchař-číšník, ale studium z důvodu těhotenství nedokončila a skončila ve druhém ročníku. Do roku 2018 pečovala o osobu blízkou a poslední dva a půl roku pracuje jako pomocná kuchařka v místní restauraci.
Vstoupit do diskuse- 229 názorů
Markéta Silovská

Markéta má celkem pět dětí – dvě dcery a tři syny – věk 37, 36, 33, 24 a 19 let. Žije s manželem Martinem a je pyšnou babičkou dvou vnuků – 14 let a 6 měsíců. Markétu přihlásily její kamarádky z práce, které mají rády její dezerty, co peče. Není v televizi žádným nováčkem – účinkovala v pořadu Pošta pro tebe, dále v pořadu Áčko a hlásila se s manželem do Výměny manželek, ale účast si nakonec rozmysleli. Díky svému koníčku, pečení, se účastnila také castingu do pořadu Peče celá země, ale nepostoupila. Pokud by vyhrála, tak by peníze investovala do bydlení a do vnoučat. Jako zábavu si připraví zdobení dortíků – každý si ho pak odnese domů jako dárek. Menu poskládala z jídel, která má velice ráda.

Charakter:
Sama o sobě tvrdí, že je hodně upřímná – co na srdci, to na jazyku. Neumí se přetvařovat, a když je ve stresu, tak dokáže rychle bouchnout.

Zájmy:
Jejím velkým koníčkem je pečení dortů, zákusků, dezertů a cukroví. Baví jí vše okolo trouby. Pokud má chvilku volna, tak ráda čte kriminálky podle skutečných událostí a pak se po jejich dočtení vždy bojí.

Vztah k vaření:
Vaření je pro ni nutnost, mnohem víc ji baví pečení.

Chutě:
V jídle není vybíravá, ale moc toho nesní. Je pět let po operaci žaludku, kterou postoupila ze zdravotních důvodů, a objem jejího žaludku je malý.

Nesnáší:
Nikdy by nesnědla mořské plody nebo červy.

Motto:
V životě se řídí heslem: „Život není to, co chceš, ale to, co vydržíš.“

Očekávání:
Těší se na nové lidi, které pozná, a na spoustu zkušeností a adrenalinu. Potěšila by ji i výhra, ale nepočítá s ní.

Vstoupit do diskuse- 229 názorů

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!