Martin Homola

Martin vystudoval střední zemědělskou školu v Poděbradech, kterou zakončil maturitou. Pracoval v Německu u býků, poté byl chvíli nezaměstnaný a dále pracoval jako pomocná síla v kuchyni a podnikatel.
Vstoupit do diskuse- 89 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Nyní se živí jako řidič společnosti Gepard Express. Martin je svobodný, bezdětný a šťastně zasnoubený. Minulý rok se přestěhoval z Poděbrad do Brna, kde se snaží zakotvit a žít si život podle svého. Do pořadu se přihlásil, aby měl možnost vyzkoušet si, jaké to je být před kamerami. Má rád výzvy v životě a baví ho vařit. Pokud by vyhrál, tak by peníze přidal na svatební cestu. Jako zábavu si pro své hosty připraví hru Hádej, kdo jsem. Tato jídla si vybral, protože je má rád a myslí si, že by je měl hravě zvládnout.

Charakter:
Sám o sobě tvrdí, že je nekonfliktní introvert, je férový a upřímný.

Zájmy:
Mezi jeho koníčky patří cestování, rugby, vaření a grilování. Rád si zajde na pivo, sleduje seriály, filmy a má rád klid. Ve volném čase si užívá život se svojí snoubenkou.

Vztah k vaření:
K vaření má velmi kladný vztah – baví ho a patří mezi jeho koníčky.

Chutě:
Rád připravuje maso. Velmi rád má řízek s bramborovým salátem.

Nesnáší:
Při stolování mu vadí vegani. Moc nemusí cibuli a veganská jídla, co se tváří normálně (vegan párky apod.).

Motto:
V životě se řídí mottem: „Když nejde o život, nejde o nic.“

Očekávání:
Těší se na nové lidi, které pozná, a rád by poznal, jak funguje zákulisí pořadů jako je Prostřeno!.

Vstoupit do diskuse- 89 názorů

reklama