Martin Kostelecký

Martin je studentem čtvrtého ročníku Univerzity Karlovy, Fakulty sociální věd. Pracuje jako projektový manažer ve firmě, která se zabývá přípravou a vydáváním kuchařek se zdravými recepty.
Vstoupit do diskuse- 81 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Nemá děti ani manželku. Žije single život. Veškerý čas tráví studiem nebo prací. Pokud má nějaké volno, tak se schází s přáteli. Do pořadu ho přihlásili jeho kolegové. On o tom dlouho mluvil, ale sám by se nikdy nepřihlásil. Pokud by vyhrál, tak by své kolegy pozval na večeři. Další část výhry by použil na dárky pro rodiče k jejich kulatým narozeninám a zbytek by si ušetřil. Jako zábavu si pro své hosty připraví kvíz o zdravé stravě. A proč si vybral toto menu? Protože by rád ukázal, že i zdravá strava může být zajímavá a pestrá, a není to jen o zelenině a tofu.

Charakter:
Sám o sobě tvrdí, že je milý a přátelský. Má rád lidi a většinou si s nimi rád povídá. Je i trochu cholerický a často bývá sarkastický.

Zájmy:
Jeho velkým koníčkem je cestování. Má rád hudbu a zajímá se o zdravé stravování.

Vztah k vaření:
Vaří asi od 13 let. Vždy ho vaření bavilo a je to pro něj ventil, jak si čistí hlavu a odpočívá.

Chutě:
Má rád téměř vše – jí ryby, hovězí maso, těstoviny. Nejvíc mu chutná středomořská a italská kuchyně. Mezi jeho oblíbená jídla patří boloňské lasagne.

Nesnáší:
Snaží se vyhýbat těžkým a nezdravým jídlům, i když si je někdy dopřeje. Nikdy by nesnědl játra a vnitřnosti. Při stolování mu vadí, pokud někdo odejde od stolu dříve, než mají ostatní dojedené jídlo.

Motto:
V životě se neřídí žádným mottem.

Očekávání:
Těší se na dobrou zábavu. Očekává bizarní situace, které má velmi rád.

Vstoupit do diskuse- 81 názorů

reklama