Martin Pouzar

Od šesti let se věnuje dobrovolným hasičům a jeho snem bylo stát se profesionálním hasičem.
Vstoupit do diskuse- 116 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Bohužel mu tyto plány překazila ve čtrnácti letech vážná neurologická nemoc. V průběhu ní skončil dlouhodobě v kómatu. Po probuzení se musel znovu učit chodit, mluvit, číst i psát. Do běžného života se vrátil asi po čtyřech letech. Nebylo to jednoduché, ale rodina a přátelé stáli a dál stojí při něm.

Z předchozího vztahu má pejska, kterého si vzal z útulku (pejsek neměl jednoduchý start do života, a tak mu Martin slíbil, že už ho nikdy neopustí). Nyní je Martin šťastně ženatý a má syna Kubíčka. S rodinou rád jezdí na výlety, chodí do bazénu a společně vaří. Už dlouho nad účastí v Prostřeno! uvažoval až nyní ho manželka vyprovokovala a on se přihlásil. Pokud by vyhrál, tak by peníze investoval do rekonstrukce domu. Jako zábavu si připraví rychlý trojboj. Martin rád jídla kombinuje, a tak vzniklo i jeho menu. Recepty jsou z jeho hlavy a láká ho představa, že ani on sám neví, jak bude menu chutnat.

Charakter:
Sám o sobě tvrdí, že je optimista se smyslem pro humor. Je rád nad věcí.

Zájmy:
Mezi jeho koníčky patří akvaristika, cestování, plavání, vaření, čtení, zahrádka a zábava. Rád hraje společenské hry.

Vztah k vaření:
K vaření má kladný vztah. Už od dětství se mamince jako jediné ze čtyř dětí motal v kuchyni a chtěl se učit vařit.

Chutě:
Rád zkouší nové chutě a připravuje nové recepty. V kuchyni se nebojí experimentovat. Není zastáncem jen jedné kuchyně.

Nesnáší:
Má rád vše kromě králíka.

Motto:
V životě se řídí mottem: „Co tě nezabije, to tě posílí.“

Očekávání:
Těší se hlavně na dobrou zábavu. Rád pozná nové lidi, získá nové zkušenosti a otevře si obzory. Svoji účast bere jako výzvu.

Vstoupit do diskuse- 116 názorů

reklama