Martin Šustrik

Martin vystudoval střední odborné učiliště dopravní obor mechanik, opravář strojů a zařízení. Pracoval jako obchodní zástupce a vedoucí pobočky s náhradními díly. Nyní podniká ve stavebnictví.
Vstoupit do diskuse- 62 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

V domě žije s manželkou a dvěma syny – Joshua 14 let a Jason 12 let. V Bratislavě žije jeho matka, sestra a další syn Martin (24 let). Do pořadu ho přihlásila jeho manželka. Jako zábavu si pro své hosty připraví šipky. Proč připravil toto menu? Polévku má rád a doufá, že bude chutnat všem, protože je to jeho specialita. Zbytek jídel je experiment, ale většinou vše, co navařil, zatím vyšlo.

Charakter:
Sám o sobě tvrdí, že je klidný, přátelský, ochotný, ale pokud ho něco nebo někdo naštve, tak dokáže být i nevrlý.

Zájmy:
Martin je aktivní sportovec, má práci, která ho baví a ve které je zručný. Rád si pospí a občas odpočine, ale jinak vede s rodinou aktivní život. Baví ho zvelebování domu a rád chodí do přírody s jejich mazlíčkem, rottweilerem Aronem. Má rád sport – fotbal, volejbal, tenis, kolo a výlety. Trénuje děti ve fotbale a vždy si najde čas pro výlety a na přátele.

Vztah k vaření:
Normálně moc nevaří, musí mít na vaření dost času a náladu a pak navaří, pohraje si s jídlem a všichni si pochutnávají. Jeho specialita je kotlíkový guláš, ale to jen za pěkného počasí.

Chutě:
Mezi jeho oblíbená jídla patří černohorský řízek a uzené koleno.

Nesnáší:
Nejí rajskou polévku ani omáčku, koprovou omáčku, tepelně upravenou zeleninu a plněnou papriku.

Motto:
V životě se řídí mottem: „Zůstat zdravý.“

Očekávání:
Těší se na nové zkušenosti, zábavu a nové přátele.

Vstoupit do diskuse- 62 názorů

reklama