Martina Jarošová

Martina vystudovala střední školu, kterou zakončila maturitou. Pracuje jako senior specialista v energetické firmě, kde se stará o administrativu a zpracování smluv.
Vstoupit do diskuse- 183 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Žije s přítelem a má skvělou rodinu. Její život ji baví – snaží se vždy žít přítomností a nedělá z komára velblouda. Má hodně přátel a spoustu zájmů. Do pořadu ji přihlásil její přítel s dobrým úmyslem – chtěl, aby měla zajímavý zážitek. Zatím nepřemýšlela, jak by s výhrou naložila – asi by si pořídila nový notebook, který potřebuje, koupila nějaký dárek a zbytek by si ušetřila. Při výběru menu se snažila zkombinovat jídla, která má ráda, a zároveň chtěla, aby k sobě chuťově ladila.

Charakter: Sama o sobě tvrdí, že je přátelská, empatická, veselá a komunikativní. Sama si o sobě myslí, že je chápavá a někdy je tvrdohlavá. Mezi její slabší stránky patří netrpělivost, nepozornost a špatně zvládá stresové situace.

Zájmy:
Zajímá se o kosmetiku, interiérový design a baví ji vše, co se týká jídla. Ráda sportuje – chodí běhat, cvičí fitness, jógu a jezdí na horském kole. Ráda si zahraje badminton nebo chodí na bowling. Mezi její další zájmy patří turistika, wellness, návštěva divadel a posezení s přáteli.

Vztah k vaření:
Již od dětství má kladný vztah k vaření a už jako malá se často mamince motala v kuchyni a pomáhala. Ráda ochutnává nová jídla a snaží se zkoušet nové recepty. Když se jí jídlo podaří, tak je to její koníček, a když ne, tak vše prská, včetně jejího přítele.

Chutě:
Mezi její oblíbená jídla patří těstoviny (má ráda špagety s rajčatovou omáčkou) a ryby (sladkovodní i mořské).

Nesnáší:
Nemá ráda paprikový lusk s mletým masem v rajčatové omáčce a kolínka s rajskou omáčkou. Nejí chobotnici. Nikdy by nesnědla velmi tlusté maso.

Motto:
V životě se řídí mottem: „Život se má prožít, a ne přežít.“

Očekávání:
Těší se na novou zkušenost, kdy vyjde ze své komfortní zóny. Ráda ochutná nová jídla a ráda by se seznámila s fajn lidmi.

Vstoupit do diskuse- 183 názorů

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!