Martina Petíková

Martina vystudovala střední odbornou školu – obor oděvnictví, ale tomuto oboru se nikdy nevěnovala. Dříve podnikala a momentálně má v pronájmu dva roky vinotéku a zároveň pracuje jako zástupce pro nebankovní společnosti.
Vstoupit do diskuse- 339 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Má manžela a jedno dítě – syna Tobiase (6,5 roku). Do pořadu se přihlásila podruhé a chce zkusit své štěstí ještě jednou. Účinkovala v Prostřeno! před sedmi a půl lety. Tentokrát by ráda vyhrála. Výhru by použila na rekonstrukci bytu. Jako zábavu chce připravit hledání věcí po zahradě. Toto menu si vybrala, protože chutná celé rodině. Jen dezert bude připravovat poprvé, protože její rodina není moc na sladké. 

Charakter:
Sama o sobě tvrdí, že je ctižádostivá puntičkářka. Hodně času tráví v práci a považuje se za workoholičku.

Zájmy:
Na koníčky jí moc času nezbývá – všechen čas věnuje práci a domácnosti. Pokud to jde, tak ráda jezdí na kole, baví jí turistika a procházky.

Vztah k vaření:
K vaření má pozitivní vztah.

Chutě:
Ráda připravuje vše, co chutná jí a její rodině. Sama sní vše, není v jídle vybíravá. Nejvíc si ale pochutná na omáčkách.

Nesnáší:
Je tolerantní a u stolu vydrží vše.

Motto:
V životě se řídí mottem: ,,Život se má žít naplno.‘‘

Očekávání:
Tentokrát by ráda vyhrála.

Vstoupit do diskuse- 339 názorů

reklama