Martina Šídová

Martina vystudovala střední odborné učiliště strojní. Pracovala jako prodavačka a nyní je nezaměstnaná. Žije s přítelem a má dvě dcery.
Vstoupit do diskuse- 86 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Do pořadu se přihlásila sama, protože ji baví vařit a chtěla si vyzkoušet, jaké to je, připravovat jídlo pro cizí lidi. Pokud vyhraje, tak peníze použije na řidičský průkaz, po kterém touží. Jako zábavu si připraví levitující hrneček. Tato jídla si vybrala, protože jsou jednoduchá na přípravu a hodí se k sobě.

Charakter:
Sama o sobě tvrdí, že je skromná, nekonfliktní, přátelská a zábavná. Má ráda zábavu a je veselá. Někdy je až moc důvěřivá.

Zájmy:
Má ráda zvířata, přírodu a procházky. Baví ji různé ruční práce a vaření.

Vztah k vaření:
K vaření má velmi kladný vztah.

Chutě:
Ráda připravuje jednoduchá a rychlá jídla, ale baví ji zkoušet i náročnější recepty. Občas v kuchyni experimentuje. Má ráda skoro vše a ochutná i jídla, co nezná.

Nesnáší:
Nemá ráda mozeček z květáku a nikdy by nesnědla brouka, červa a podobnou havěť.

Motto:
V životě se řídí mottem: ,,Co mě nezabije, to mě posílí.‘‘

Očekávání:
Těší se na nové zkušenosti a na svůj osobní test, jestli dokáže uvařit pro více lidí, než je zvyklá.

Vstoupit do diskuse- 86 názorů

reklama