Menu začne sladkým předkrmem, celkem obsahuje tři dezerty!

Podnikatel Martin (41) měl řeči o „komunistickém menu“, sám ale uvaří guláš s kynutým knedlíkem. A pěkně osolený…
Martin Jedlička
Martin Jedlička
archiv TV Prima
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dvojnásobný tatínek, rozvedený podnikatel Martin, pozve své hosty do ještě rozestavěného domu s komfortní kuchyní, kde to má rád a kde uvaří menu poněkud netradiční. Netradiční v tom, že začne sladkým předkrmem, v důsledku čehož nakonec podává vlastně tři dezerty. Nad plán totiž upeče ještě ovocnou roládu a k tomu bude i sladký úkol týdne. Takové Anežce to nevadí, soupeři ale nad tím docela kroutí hlavou. Valašský frgál s hruškami a drobenkou jako předkrm? Hostitel se tváří proč ne, když polévka a hlavní chod jsou slané. To jsou, a hodně. Kdo má rád sladké i slané, si tedy v pátek u Martina užije…

Valašský frgál

Prostřeno! XVII (85): Valašský frgál - Prostřeno!
Prostřeno! XVII (85): Valašský frgál

U stolu se pořád rozebírá středa a čtvrtek, Bára a Adriana pořád něco řeší, Anežku z toho už bolí hlava, pánové tomu už ani nerozumějí. Hostitel se hlavně snaží, aby uvařil dobrou a bohatou zeleninovou polévku. Ta je především květáková a ochucená paprikou, takže je stejně oranžová jako guláš s domácím knedlíkem. S gulášem si hostitel vyhraje, ale přece jen se u vaření potí a nervuje, proto mu asi ujela ruka se solí. Bude to hostům vadit? A co řeknou na to, že poslední panna cotta je z polotovaru a úkol týdne je navíc splněn, protože želatinu už dezert obsahuje? I když Bára, která má italského švagra, už zase nejlépe ví, jak má taková panna cotta vypadat, protože v Itálii ji tedy dělají bez ovoce – a vůbec… Anežka překvapí, jak se zapojí do zábavy s počítačem. Že by za to mohl panáček slivovice, který si zamíchala do džusu?

Proč se Anežka nezapojuje

Prostřeno! XVII (85): Proč se Anežka nezapojuje - Prostřeno!
Prostřeno! XVII (85): Proč se Anežka nezapojuje

Finále bude zajímavé, a když zapomeneme na fiasko uprostřed týdne, i vyrovnané. Kdo to v Olomouckém kraji nakonec vyhraje? A najde Jiří toho podplaceného taktika? Dívejte se a hlasujte! Sledujte Prostřeno! každý všední den v 17.50 na Primě.

Sledujte Prostřeno! každý všední den v 17.50 a hlasujte!

Reklama
Reklama