V Prostřeno! se stupňuje napětí. Co může být jeho příčinou?

Čtvrteční Prostřeno! ovládne u stolu doslova hustá atmosféra. Vzájemné antipatie dvou soutěžících dostanou volný průchod!
Prostřeno! XXIII - Moravskoslezský kraj - konflikt
Prostřeno! XXIII - Moravskoslezský kraj - konflikt
archiv TV Prima

reklama

Tento týden se u stolu schází převážně pánská společnost – čtyři muži a jen jedna žena, důchodkyně Lída. Vztahy v této na první pohled klidné partě však nezůstanou po celou dobu úplně idylické.

Už v úterním díle bylo znát, že mezi Honzou a Ondrejem panuje určitá nevraživost. Vycítit to bylo možné třeba při jejich výměně názorů na romskou kuchyni. Ve podobném duchu pokračovala i středeční návštěva Ludmily. 

Ve čtvrtek, kdy všichni zavítají k Honzovi domu, se situace mezi těmito dvěma pány poměrně vyostří. Ondrej už nebude nadále chodit kolem horké kaše a naprosto otevřeně promluví před ostatními o důvodu, proč si oba tak nesedí. Honza se vyjádřil obdobně: „Mně to připadá, že je tvrdohlavý a ješitný díky tomu, že jsme tady dva Romové, a on si myslí, že on je něco jiného a já taky.“  

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Prostřeno! XXIII (34) - Romové se dohadují

Dokáže být Ondrej při bodování Honzova večeru objektivní? Dozvíte se ve čtvrtečním Prostřeno!

Dívejte se každý všední den v 17:50 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

reklama

reklama