Michael Fiala

Michael studuje na Právnické fakultě Univerzity Karlovy. Je svobodný, ale aktivně hledající. Pochází z Plzně a tam také studoval na Mikulášském gymnáziu.
Vstoupit do diskuse- 53 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Do pořadu ho přihlásili spolubydlící, kteří si z něj chtěli udělat srandu, ale Michael nedokáže nic odmítnout a výzvu přijal. Pokud vyhraje, tak peníze investuje do dogecoinu a respirátorů. Jako zábavu si pro své hosty připraví virtuální bowling na herní konzoli. Tato jídla si vybral, protože chtěl připravit něco originálního, co zároveň zvládne. V Prostřeno! vládne podle něj velká stereotypnost pokrmů a on by rád udělal něco jiného.

Charakter:
Sám o sobě tvrdí, že je mladý zvídavý muž, který neodmítne žádnou zábavu ani povyražení.

Zájmy:
Mezi jeho koníčky patří volejbal, poker a jízda na skateboardu a longboardu. Občas si rád vyrazí do města a baví ho prosazování anarchokapitalismu.

Vztah k vaření:
Vaření ho baví, pokud netrvá moc dlouho. Rád si připravuje společně jídlo se svými spolubydlícími a rád se inspiruje u své babičky, které také pomáhá.

Chutě:
Má rád skoro vše. Mezi jeho oblíbená jídla patří lasagne.

Nesnáší:
Nejí řepu, nakládané okurky, paštiku a játra. Nemá rád pivo Staropramen.

Motto:
V životě se řídí heslem: ,,Kámo, já bych chtěl Lamborghini.‘‘

Očekávání:
Očekává, že bude mít zážitek na celý život.

Vstoupit do diskuse- 53 názorů

reklama