Michaela Opatrná

Poslední hostitelka je našinec. Michaela je inženýrka, vystudovala Leningradskou státní univerzitu a dnes pracuje jako obchodnice s obilovinami a olejnatými semeny.
Vstoupit do diskuse- 709 názorů

Žije sama s osmiměsíční fenkou Emilkou. Má rodiče, dva bratry, dvě báječné švagrové, dva synovce a neteř. S rodinou má velmi dobré vztahy a často se navštěvují, na Vánoce bývají všichni pospolu. Pořad sleduje pravidelně a chtěla by si to vyzkoušet na vlastní kůži. Je zvědavá, jak bude fungovat „pod tlakem kamer‘‘ a co vše zvládne. Kdyby paní Míša vyhrála, část peněz by věnovala psímu útulku, za zbytek výhry by pozvala kamarádku a sestřenici do lázní.

Vánoce:
Michaela svátky doslova miluje. Na oslavu Vánoc se už chystá od konce září – vyrábí různé dekorace, peče cukroví a výsledek svého snažení pak rozdává rodině a přátelům. Tradičně připravuje též domácí punč a vaječný likér. Štědrý večer tráví s rodinou tradičně – večeře, zpívání koled, rozbalení dárků a procházka. Také rozkrajují jablíčka a roznáší balíčky s cukrovím a houbovým kubou osamělým sousedům. Dále doma jedí krabí koktejl, pražskou šunku, vývar s knedlíčky, bramborový salát a cukroví.

Charakter:
Prý je přímočará – co na srdci, to na jazyku. Je také pohodová, upřímná a někdy mluví dřív, než myslí.

Zájmy:
Michaela je „pejskařka“ – hodně času věnuje své fence Emilce. Také ráda cestuje, baví ji různé ruční práce, četba nebo kafíčko s přáteli.

Vztah k vaření:
Vaří velmi ráda, hlavně jídla, která chutnají rodině a přátelům. Ráda peče vánoční cukroví, vaří červené omáčky (rajská, lasagne), peče kachnu se zelím nebo pro děti kuře s nádivkou a pečenou rýži.

Chutě:
Mezi její oblíbená jídla patří maminčin rýžový nákyp a tatínkova „čína“.

Nesnáší:
Kukuřici, ústřice, brambory ve slupce, nemusí kuře a kuřecí játra. Při společném stolování jí vadí hloupé řeči a nevhodné chování.

Motto:
1. Co tě nezabije, to tě posílí. 2.„Co nechci, aby dělali ostatní mně, nedělám já druhým.

Očekávání:
Těší se na nové zážitky.

Vstoupit do diskuse- 709 názorů

reklama