Michaela Sekaninová

Michaela vystudovala bakalářský stupeň na Slezské univerzitě v Opavě – obor Mezinárodní teritoriální studia – Středoevropská studia. Dále pokračovala ve studiu Magisterském na Masarykově univerzitě v Brně obor Veřejná politika a lidské zdroje – Trh práce a politika zaměstnanosti. Magisterské studium nedokončila v posledním ročníku.
Vstoupit do diskuse- 82 názorů
Michaela Sekaninová

Již šest let pracuje Michaela v oblasti HR. Kariéru začínala jako specialistka HR ve státní příspěvkové organizaci Ministerstva zemědělství. Po téměř dvou letech začala pracovat jako reseacher v personální agentuře, kde měla na starost vyhledávání především marketingových a sales pozic. Poté se přesunula na pozici personálního konzultanta se zaměřením na dopravu a logistiku. Další její kroky vedly do online vydavatelství Extra Online Media, kde budovala HR oddělení od začátku.

Momentálně pracuje na několika projektech. Hlavní práci má ve společnosti (start up) Happenee, kde je jako People Care Manager. Tentokrát má na starosti péči o zaměstnance a budování firemní kultury. Dále má vlastní projekt FAE – First Aid for Employees, kde kromě blogu, poskytuje externí HR služby firmám bez vlastního HR oddělení. Zároveň natáčí vlastní podcast HRoviny. Ještě nově vstoupila jako podílník do Quick Jobs, což je rychlá pracovní platforma pro mladé lidi.

Její rodina žije na Moravě. Do Prahy se přestěhovala v roce 2017. Děti ani manžela nemá. Žije s přítelem se kterým tvoří pár čtyři roky. Jejich život je hodně orientovaný na práci, která je pro oba zároveň i koníčkem. Do pořadu se přihlásila sama, aby měla možnost poznat nové lidi a jídla, která rádi vaří. Těší se na nové zážitky. Pokud by vyhrála, tak by jela s přítelem na dovolenou. Asi před pěti lety s kamarádkami dělali své vlastní Prostřeno!, které hodně prožívali a natáčeli si svá vlastní videa ,,ruličky do ručky‘‘ a další. Jako zábavu si pro své hosty připraví jógu smíchu a improvizační hry. Toto menu si vybrala, protože je to kombinace jídel, která má ráda a zároveň to jsou věci, která nevaří příliš často a bude to pro ní výzva.

Charakter:
Sama o sobě tvrdí, že je velmi přátelská, má ráda společnost a ráda se seznamuje s novými lidmi. Má posunutou hranici toho, co ji naštve (nebo si to alespoň myslí) a některé lidi to kolem ní stresuje. Máloco ji rozhodí a snaží se brát život tak, jak je, a učí se myslet pozitivně. Neumí moc říkat ne, což jí častokrát přidává mnoho práce a stresu. Rychle se pro něco nadchne, ale občas je pro ni těžké se u toho delší dobu udržet. 

Zájmy:
Mezi koníčky řadí i svou práci, kde tráví hodně času. Má ráda sport – běh, kruhové tréninky a cvičí začátečnickou jógu. Zajímá se o dějiny umění a ráda chodí do galerií na výstavy. Má ráda operu, chození po horách a četbu knih o umění, HR, komunikaci a tyrkysové organizaci.

Vztah k vaření:  
K vaření má pozitivní vztah – vaří ráda a ráda lidi hostí. Ráda připravuje jídla v troubě. Má ráda zeleninové pokrmy a baví ji zkoušet nové recepty.

Chutě:
Má ráda téměř vše a až na pár jídel není moc vybíravá. Většinou se snaží jíst hodně zeleniny a masa. Mezi její oblíbená jídla patří hovězí steak, pečené brambory, zelenina a krevety.

Nesnáší: 
Nejí mořské plody (chobotnice, kalamáry), dále vnitřnosti, celer, bůček a další tučná masa. Nepije slivovici a tvrdý alkohol. Má alergii na propolis a náplast.

Motto:  
V životě se řídí mottem: ,,I cesta je cíl.‘‘

Očekávání:
Očekává nové vychytávky, recepty a těší se na nové lidi.

Vstoupit do diskuse- 82 názorů

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!