Michal Beránek

První hostitel má střední odborné vzdělání a pracuje jako vedoucí prodejny se sportovním zbožím. V tomto oboru se Milan pohybuje již šestnáct let.
Vstoupit do diskuse- 148 názorů

Čtyři roky je šťastně ženatý a má dvě malé děti: dvouletou Kristýnku a čtyřletého Ríšu. Milan je se svým životem spokojený – práce ho baví a má rodinu, kterou miluje. Bydlí ve 3+1 ve Velkých Petrovicích. Jeho největším koníčkem je vaření. Do pořadu se přihlásil sám, protože si to chtěl vždy vyzkoušet. Pokud by Milan vyhrál, peníze by investoval do rodinné dovolené a pořídil by si nový sporák a troubu.

Charakter:
Sám o sobě tvrdí, že je upřímný, společenský a občas i trochu vznětlivý. Má dobrodružnou povahu, a když se pro něco nadchne, tak to dělá na sto procent.

Zájmy:
Rád chodí na houby a učí se poznávat nové druhy. S dětmi jezdí na různé výlety a zdolávají rozhledny po celé České republice. Kondičně se věnuje běhu a občas jezdí na kole.

Vztah k vaření:
Vaření je Michalovým největším koníčkem, a zároveň také způsob odreagování se. Rád připravuje italská, asijská a česká jídla. Nebojí se zabrousit ani do francouzské kuchyně nebo se pokoušet o vlastní fusion recepty.

Chutě:
Pro Michala je těžké vybrat jen jedno oblíbené jídlo, ale vždy si pochutná na dobře připraveném hovězím mase – ideálně na rib-eye steaku jen s kvalitní solí, pepřem, olivovým olejem a trochou másla.

Nesnáší:
Vepřová játra. Při stolování mu vadí, když někdo jí s otevřenou pusou a mlaská na celé kolo.

Motto:
„S otevřenou myslí porazíš i toho největšího nepřítele.“

Očekávání:
Svoji účast bere jako výzvu. Rád se seznámí s novými lidmi, kteří mají stejnou odvahu jako on a také se přihlásili.

Vstoupit do diskuse- 148 názorů

reklama