Michal Brauner

Druhý hostitel Michal se vyučil ve dvou oborech – jako krajinář a jako prodavač. Pracoval dva roky jako zedník, poté na brigádách v obchodech a momentálně pracuje v prodejně potravin, která se nachází v jejich obci.
Vstoupit do diskuse- 73 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Jako zábavu si pro své hosty připraví vystoupení kouzelníka. Do pořadu nejde proto, aby vyhrál, ale aby pochopil, proč se mu o Prostřeno! zdál sen. Má sedm sourozenců a stále někde lítá. Žije doma u rodičů, kde je spokojený. Volný čas tráví se svou přítelkyní. Hodně času mu zaberou zvířata a práce na jeho teráriu (má sklípkana, želvu a doma mají slepice, psa a kočky). Rád hraje speciální online hry. Dřív trénoval lesní styl šermu s přáteli, ale už cca pět let se tomu nevěnuje. Miluje procházky po lesích, návštěvy různých temných míst, lidi, zvířata a rodinnou pohodu.

Charakter:
Sám o sobě tvrdí, že je slušný, vnímavý, hodný, štědrý, starostlivý a nešikovný. Je svědomitý a má smysl pro spravedlnosti. Vždy se snaží být optimistický a kamarádský. Ostatním přeje jen to dobré a snaží se být v životě šťastný.

Zájmy:
Rád hraje speciální online hry. Dřív trénoval lesní styl šermu s přáteli. Miluje procházky po lesích, návštěvy různých temných míst, lidi, zvířata a rodinnou pohodu.

Vztah k vaření:
Nikdy neměl rád vaření, a proto se rozhodl začít se učit vařit.

Chutě:
Má rád vše.

Nesnáší:
Nejí larvy a citrón. Vadí mu, když musí jíst sám a nemůže u toho s nikým mluvit.

Motto:
„I kdyby byl zítřek neplodný na sliby, nic nezabrání mému návratu.“ Petr Slovák

Očekávání:
Těší se na nová jídla, která ochutná, a rád by si vyzkoušel, jaké je vaření ve stresu.

Vstoupit do diskuse- 73 názorů

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!