Michal hosty přivítá v krásné novostavbě! Bohužel mu večer pokazí Honza!

Michal (28) má nejlepší večer, na tom se shodnou všichni – až na jednoho.
Michal Kazda
Michal Kazda

reklama

Poslední večeři připraví pohodář Michal (28). Finále se odehraje v krásném, moderním, světlém a naklizeném domě v Ostroměři. Hosty překvapí, co všechno už nejmladší z mužů ve svém životě stihl. A také menu, které přichystá, je moderní – a chutné. Jenomže, ocení to hosté? Nesedí u stolu taky teta Závist? V předkrmu by mohly vadit krevety, třeba pro Žanetu je to premiéra. A od Honzy se hned několikrát dozvíme, že nejí krevety ani olivy, a my mu to věříme.

Kdo je taktik?

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Kdo je taktik - Prostřeno!

Polévka pórková, krémová, je možná ještě chutnější než vypadá, Honzu však stejně nenadchne. Ten má po včerejšku náladu pod psa. Jednak zklamal sám sebe, takže Petrovo věčné šťourání mu nedělá ani trochu dobře. Jenže Petr si to užívá. Jsou to oplátky za začátek týdne, sám to přiznává… A co si myslí Žaneta s Janou? Ti dva si nemají co vyčítat, jeden za osmnáct a druhý bez dvou za dvacet. Prostě Pat a Mat. Hostitel se ale nenechá rozhodit a dál předkládá téměř bezchybné chody: hovězí steak na zeleném pepři a smetaně, restované fazolky, šťouchaný brambor (tentokrát bez slaniny) a „magický dezert ve skleničce“, zdobený lentilkami. Nebezpečná by mohla být chvíle pravdy a zábava. Asi tušíte, koho si Petr během lukostřelby představuje místo terče… A brutálně upřímná Žaneta by tam rovnou umístila oba pány. Není nakonec ona tou největší taktičkou?

vsichni kralovehradecky kraj 14

Místo ubrusu roztrhaná utěrka, špinavé příbory a na WC se odváží jít jen jeden!

reklama

reklama