Michal Kavalčík

Michal vystudoval konzervatoř v Ostravě, kterou zakončil maturitou. Živí se jako herec, moderátor, zpěvák, bavič a posledních jedenáct let také jako Ruda z Ostravy. Aktuálně moderuje na rádiu Kiss a věnuje se herectví.
Vstoupit do diskuse- 303 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Má dva syny: Alex (17 let) a Dave Martin (3 roky). Proč se přihlásil? Rád by ukázal lidem, že ne vše v kuchyni je vždy pravda. J Výhru by věnoval na nějakou dobrou věc – již deset let spolupracuje s nadací KORUNKA LUHAČOVICE, která pomáhá dětem. Jídla pro menu si vybral, aby diváky překvapil. Do poslední chvíle chce všechny napínat, co to nakonec bude. Jako zábavu si připraví hudební představení, do kterého zapojí i své hosty.

Charakter:
Sám o sobě s humorem tvrdí, že je nepoučitelný blíženec a nejkrásnější kluk v této zemi.

Zájmy:
Ve volném čase ho zajímá hudba, rádio a televize. Jezdí na jet-surfu, baví ho auta na elektřinu a předělávání známých hitů do české verze. Rád tráví čas v přírodě.

Vztah k vaření:
K vaření má kladný vztah, ale v kuchyni se vyskytuje opravdu málo. Nejraději vyhledává restaurace, kde si v klidu pochutná na připravených božských pokrmech.

Chutě:
Mezi jeho oblíbená jídla patří chleba ve vajíčku, míchaná vajíčka a omeleta šunka, sýr s dobrým čerstvým chlebem. Má rád vše kolem Itálie. Miluje italská jídla – těstoviny na všechny způsoby, gnocchi, špagety, pizzu.

Nesnáší:
Při stolování mu vadí, pokud mu někdo servíruje vlažné nebo studené jídlo. Dále mu vadí steak, ze kterého se valí tuna krve. J Nejí dršťkovou polévku, lečo, játra, ledvinky. Nikdy by nesnědl smažené larvy a vše, co se týče zvířátek, ze kterých se pak vyklube něco jiného – larvy, konipásci, broučci a podobné lahůdky.

Motto:
V životě se řídí mottem: „Život je jako vaření. Než si vybereš, co máš rád, zkus trochu od všeho.“

Očekávání:
Těší se na televizní ceny za nejzábavnější a nejupřímnější díl všech dob. J

Vstoupit do diskuse- 303 názorů

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!