Michal Kroča

Michal je nezaměstnaný. Vystudoval gymnázium a má kurz fitness trenéra a trenéra fotbalu. Stálou práci zatím nehledá, ale věnuje se brigádám jako klempíř. Michal má staršího bratra a mladší sestru. Matka je podruhé vdaná, takže má i dva otce, a dokonce dvě babičky.
Vstoupit do diskuse- 150 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Do šesti let bydlel v nedaleké vesnici Nivnice, po přestěhování do Hradčovic si zde našel spoustu přátel. Michal si život užívá, jak může, miluje cestování a poznávání nových zemí a lidí. Cestuje nízkonákladově po celé Evropě. Nejdál se dostal do Izraele. Jeho nejoblíbenější zemí je Slovensko. Je nezadaný, i když pár přítelkyň měl. Užívá si mládí a dle svých slov i chuti k sexu. Do pořadu se přihlásil sám, aby měl možnost poznat nové lidi, zažil kouzlo televizního natáčení a vytvořil si nezapomenutelnou vzpomínku. Pokud by vyhrál, tak by si prodloužil život na volné noze bez nutnosti jít na brigádu a někam by se podíval a pořádně se pár měsíců najedl. Tato jídla si vybral podle svých cest – každé jídlo si mohl vyzkoušet u milých lidí, které navštívil. Ke každému jídlu a člověku může říct příběh s ním spojený. Dezert je recept jeho maminky, který je u nich doma velmi oblíbený. Zábava bude něco s vínem – košt a možná cimbálovka.

Charakter:
Michal se nedokáže nudit. Je kamarádský, upovídaný, hodný a vždy je připraven do akce, pokud zrovna neodpočívá.

Zájmy:
Má rád cestování a cestuje autem, stopem nebo letadlem. I když lítá, snaží se žít šetrně k přírodě a s láskou vůči ostatním skutečnostem vedle sebe. Má rád sport všeho druhu a sportuje v každém ročním období. Hraje a trénuje fotbal, posiluje, chodí na běžky a běhá. Baví ho čtení, psaní, malování, hudba a relax. Rád sleduje filmy a seriály. Často se vídá s přáteli a baví se. Michal si života užívá, co to jde. Pokud má našetřené peníze, tak žije naplno, a pokud ne, tak se na čas uskromní.

Vztah k vaření:
V dobách studentských si vzhledem ke snaze být borcem v silovém trojboji vařil sám. Od té doby, i když si chodil přidávat někdy cizí obědy, si vaří jídlo pro sebe sám. Občas zajde do restaurace, ale jen někdy. Sám o sobě tvrdí, že je mistr kuchař s málem – umí prý uvařit i téměř z ničeho.

Chutě:
Má rád lasagne s kuřecím masem, ale určitě jsou i jiná jídla, která by mu chutnala.

Nesnáší:
Je tolerantní, sní vše.

Motto:
V životě se řídí mottem: „Jaké si to uděláš, tož takové to máš.“

Očekávání:
Těší se na parádní týden, který si užije do plna hrdla.

Vstoupit do diskuse- 150 názorů

reklama