Michal Naivert

Michal vystudoval všeobecné gymnázium. Pracoval jako rozvozce v pizzerii, obchodní zástupce, řidič pro pekárnu a zaměstnanec fast foodu. Nyní pracuje jako řidič autobusu. Je nezadaný a žije se dvěma spolubydlícími.
Vstoupit do diskuse- 272 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Nyní nemá přítele a tráví hodně času v práci, která ho baví. Je hodně společenský a rád se seznamuje s novými lidmi. Přihlásil se sám na popud svých kamarádů, kteří by to udělali případně sami, protože si myslí, že Michal je dobrý kuchař a hostitel. Pokud vyhraje, tak pojede na dovolenou do exotické země. Jídla pro menu si vybral, protože je zná a dobře se mu vaří. Doufá, že hosté jeho výběr ocení. Jako zábavu si pro své hosty připraví degustaci a poznávání surovin.

Charakter:
Sám o sobě tvrdí, že je komunikativní, upřímný, hodný a někdy až moc empatický. Někdy je urážlivý, ale snáší dobře objektivní kritiku. Rád pomáhá ostatním, pokud je to v jeho možnostech.

Zájmy:
Mezi jeho koníčky patří badminton, rád chodí plavat, lyžovat a na procházky. Má rád dobré jídlo a večerní život.

Vztah k vaření:
K vaření má velmi kladný vztah – rád vaří pro své spolubydlící.

Chutě:
Rád připravuje maso na minutku s přílohou a zeleninou. Mezi jeho oblíbená jídla patří pořádný steak z hovězího masa.

Nesnáší:
Moc nemusí mák ani příliš ostrá jídla. U svých soupeřů ochutná vše. Při stolování mu vadí příliš hlasité srkání nebo přežvykování.

Motto:
V životě se řídí heslem: „Smích prodlužuje život.“

Očekávání:
Těší se na nová jídla a nové lidi.

Vstoupit do diskuse- 272 názorů

reklama