Michal Souček

Vystudoval vysokou školu – magisterské studium obor mediální studia. Živí se jako OSVČ – tvorbou videí na klíč a focením, je „videootec“. Žije s manželkou Veronikou a dvěma dětmi – Sebastianem a Valerianem.
Vstoupit do diskuse- 190 názorů
Michal Souček

Většinu času tráví s rodinou v domečku za Prahou. Domeček je poměrně malý, ale oni jsou spolu rádi. Často si společně zpívají a chodí na výlety. Brzo k nim do rodiny přibyde další člen, a to pes. Do pořadu ho přihlásila jeho manželka, protože si myslí, že vaří úplně nejlíp. Pokud by vyhrál, tak by si pořídil nový snubní prsten, který ztratil nedávno, v den svatebního výročí. Jako zábavu si pro své hosty připraví test mikrobylinek. Jídla pro menu si vybral, protože jsou to jídla oblíbená i jeho dětí a manželky. Prý má tato jídla připravit i pro své hosty – a tak dal na jejich doporučení.

Charakter:
Sám o sobě tvrdí, že je hodný, upřímný a pečující. Rád dělá lidem radost a dobrou náladu. Nemá rád sobeckost, neupřímnost a lež.

Zájmy:
Kromě vaření a ochutnávání jídel rád natáčí a stříhá videa a také rád fotí. Jeho práce je vlastně i jeho koníčkem. Nejraději tráví čas s rodinou někde v přírodě. Moc rád chodí odpočívat na blízkou farmu se zvířaty. Rád se věnuje zahradě, baví ho pěstovat suroviny a následně i jíst to, co vypěstuje. S rodinou rád cestuje a ochutnává nové, místní speciality.

Vztah k vaření:
K vaření má samozřejmě pozitivní vztah. Nejvíc začal vařit, když byla jeho žena těhotná, a začal dbát na to, aby měla zdravou a vyváženou stravu. A poté, co se narodil syn Sebastian, dělal vše pro to, aby si pochutnal i on. Tam to nebylo moc jednoduché, protože syn hodně věcí odmítal a moc toho nejedl. Naštěstí se vše změnilo, a teď často slyší větu: „Tatínku vymysli něco, co můžu papat.“ Nejvíc na vaření miluje úplný závěr, když vidí spokojené tváře těch, co si pochutnávají.

Chutě:
Jí vše, po čem mu je dobře a co mu chutná. Má rád chilli papričky.

Nesnáší:
Nejí instantní jídla, škodlivá éčka a polotovary. Nikdy by nesnědl sezamový humus, kuře na paprice, quinou a chia semínka.

Motto:
V životě se řídí mottem: „I v tom špatném se snaž najít něco dobrého.“

Očekávání:
Těší se na dobrou zábavu, dobré jídlo a při troše štěstí snad i na výhru.

Vstoupit do diskuse- 190 názorů

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!