Michal Vaněk

Michal podniká. Je obchodníkem s hudebními nástroji.
Vstoupit do diskuse- 233 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Jinak má bohaté pracovní zkušenosti: inspektor ÚKZÚZ (Ústřední kontrolní a zkušební ústav zemědělský), inspektor finančního úřadu, od roku 1992 obchodník s hudebními nástroji, zvukař v nahrávacím studiu, od roku 2007 majitel a jednatel společnosti (dovoz a prodej hudebních nástrojů, aparatur, LED světel a aktuálně i dezinfekčních přístrojů, kyslíkových generátorů a ionizátorů). Michal je rozvedený, má syna (27) a žije s partnerkou. Do pořadu se přihlásil sám, protože rád vaří. Pokud by vyhrál, věnoval by kyslíkový generátor a ionizátor do domova seniorů. Jako zábavu si pro své hosty připraví vystoupení své kapely. Menu poskládal z jídel, která považuje za zdravá a chutná. 

Charakter:
Sám si myslí, že je společenský a je vášnivý diskutér. 

Zájmy:
Mezi jeho koníčky patří hudba (člen skupin ABBA Stars a Sifon), dále je skladatel, aranžér, studiový zvukař. Kromě toho se věnuje sportu – stolní tenis, plavání, občas si zahraje tenis, fotbal, rád se saunuje a zajímá se o zdravý životní styl a vaření.

Vztah k vaření:
Vztah k vaření má velmi pozitivní. 

Chutě:
Nejraději jí to, co si uvaří. Mezi jeho oblíbená jídla patří pomalu pečené maso, pomalu tažený vývar.

Nesnáší:
Nejí špatné jídlo. Nejí chemicky upravené potraviny, potraviny s lepkem (pokud je to možné).

Motto:
V životě se řídí heslem: „Narodil jsem se, a nehodlám umřít.“

Očekávání:
Těší se na dobrou zábavu.

Vstoupit do diskuse- 233 názorů

reklama