Michal Vavrečka

Michal vystudoval střední školu společenského stravování, obor číšník. Pracuje jako barman a organizátor cateringu. Michal žije se svou přítelkyní a spolubydlícím. Do budoucna plánují samostatné bydlení a založení rodiny.
Vstoupit do diskuse- 64 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Tuto soutěž bere jako výzvu, aby dokázal svému okolí a sobě, že umí vařit. Bude to pro něj první zkušenost s kamerou a těší se na to. Pokud by se mu natáčení líbilo, tak by rád pokračoval v účinkování i v dalších pořadech.

Pokud by vyhrál, peníze by použil na stěhování a případné zkulturnění nového bydlení nebo by jel na pořádnou dovolenou. Jako zábavu si pro své hosty připraví turnaj ve stolním tenisu. Je sám na sebe zvědavý, jak zvládne připravit jídlo pro cizí hosty a jak se s tím poperou jeho soupeři.

Charakter:
Sám o sobě tvrdí, že je ambiciózní a přátelský člověk, se kterým se nikdo nenudí. Má rád preciznost a nemá rád egocentrické osoby. Sám o sobě tvrdí, že je kladně naladěný, někdy až příliš flegmatický a nenávidí nudu.

Zájmy:
Rád hraje stolní tenis a společenské hry. Zajímá se o nové trendy v gastronomii. Rád chodí do kina nebo sleduje filmy doma. Pokud to jde, tak cestuje.

Vztah k vaření:
Vaření a gastronomie jsou jeho velkou zálibou. V práci skládá pro své klienty na různé akce menu, v karanténě se doma hodně rozvařil a od plotny se skoro nehnul.

Chutě:
Má rád pikantní a kořeněná jídla. Česnek by podle Michala neměl chybět v žádném pokrmu. Má rád pikantní nudličky na zelenině, lasagne, pizzu a bramborové placky.

Nesnáší:
Nevyhledává žampiony, olivy a ryby. Nerad by jedl plesnivé sýry, i když není jídlo, které by vyloženě nepozřel. Nemá rád, pokud u jídla někdo mlaská nebo frfňá.

Motto:
V životě se řídí mottem: „Nikdy nelituj toho, co jsi udělal, protože jsi to v té době tak chtěl.“ A druhé motto je: „Bez obětí není vítězství.“

Očekávání:
Je sám na sebe zvědavý, jak zvládne připravit jídlo pro cizí hosty i jak se s tím poperou jeho soupeři.

Vstoupit do diskuse- 64 názorů

reklama