Michal Žindel

Michal má odborné vzdělání – montér ocelových konstrukcí – svářeč topení – instalatér. Pracuje jako údržba a oprava silnic, je už v důchodu.
Vstoupit do diskuse- 276 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Žije se svým synem (30 let), který má byt v horní části domu. Syna vychoval sám – žili společně v několika zemích, a nakonec se usadili v České republice. Pochází ze Slovenska. Na Slovensku žije jeho bývalá manželka a dcera. Do pořadu se přihlásil sám, protože se nerad nudí a má rád legraci. Zatím nepřemýšlel, jak by s výhrou naložil – nepočítá zajíce před lovem. Jako zábavu si pro své hosty připraví promítání – videoprojekci z cest. Jídla do menu si vybral, protože se mu nikdy nestalo, že by na talířích zůstala.

Charakter:
Michal raději dává, než bere. Je šťastný, když může pomoci druhým, a snaží se vyhledávat pozitivně nabité lidi.

Zájmy:
Baví ho všechny sporty. Má rád adrenalin, cestování a dobrodružství. V neposlední řadě patří mezi jeho koníčky i vaření.

Vztah k vaření:
Vařit se naučil, když byl se synem sám. Vaření ho baví a miluje, když zůstanou prázdné talíře a hosté si ještě přidávají. Rád v kuchyni experimentuje.

Chutě:
Rád připravuje kotlíková jídla, jídla k haluškám a thajská jídla. Mezi jeho oblíbená jídla patří kuře na paprice s haluškami od jeho dcery Katky.

Nesnáší:
Jí vše, zatím nepřemýšlel o tom, co by nepozřel – záleží na míře hladu. Při cestách toho zažil a ochutnal hodně.

Motto:
V životě se řídí mottem: „Odcházej tak, aby tě znovu rádi viděli.“

Očekávání:
Těší se na poznání nových lidi a na nové zkušenosti.

Vstoupit do diskuse- 276 názorů

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!