Milan Blaha

Téma diskuze: Milan Blaha

Upozorňujeme veškeré účastníky webové diskuze, že svojí účastí na diskuzi přijímají povinnosti a odpovědnost za dodržování pravidel používání webových stránek. Všichni účastníci diskuze jsou mimo jiné povinni dodržovat platné právní předpisy (vč. ochrany osobnostních práv jiného).

Napište svůj názor

nějakej další debilek (Anonym) 02.01.2019 15:26

TYPICKÁ HARASMENTSKÁ ŠLAPKA

Mihalka (Anonym) 05.10.2018 19:03

konečně normální parta :) tenhle týden se mi líbil. Pána obdivuji, dost mi připomíná dědu, také cukrovkář a také přišel o nohu :( Ale také byl tak vtipný a hodný :)

annaberanek 02.10.2018 11:32

Nejde o to že je nemocný nejde o to jaký humor má rád ale že se někdy u stolu choval neslušně je pravda...sundávat protézu přímo u stolu jezdit v trenkách přeci jsou i jiné pohodlné domácí kratasy...a to osahávání jídla přímo rukama no nevím nejsem namyšlená ale tyto momenty jsem za slušné nepovažovala ...můj názor.

stanislavsleza 02.10.2018 18:04

Pravda obyčejný prase.

Lucie (Anonym) 01.10.2018 12:05

Já jsem taky nemocná a mimochodem jsem si to nezavinila sama, prostě to bohužel přišlo a nemůžu to ovlivnit a vím jaké to je, když má člověk nějaký handicap, není to žádná ***** a o to víc je mi z vaší kritiky zle, protože nic o pánovi nevíte, ale hodnotíte ho jako když si to sám zvolil a užívá si to, ale tohle by si neužíval nikdo.

Lucie (Anonym) 01.10.2018 12:01

Jako fakt promiňte, ale všichni, kdo tu kritizujete tohoto pána byste se nad sebou měli vážně zamyslet. Ten pán se nepredvadel kvůli tomu, aby vyhrál, jestli jste si nevšimli, tak zabezpečený byl dost, takže výhru ani nepotřeboval. Myslím si, že se jen chtěl chovat přirozeně a nechtěl ze svého handicapu dělat nějakou záhadu, protože on to bere jako něco úplně normálního. Člověk s jeho problémy si zaslouží velký obdiv, chtěla bych vidět vás, jestli byste zvládli tohle všechno co on v jeho situaci

Anonymous (Anonym) 30.09.2018 09:51

Pěkně dědkovi spadla brada, když nevyhrál a dobře mu tak. Hrát na city se nevyplácí. Sice ten, co vyhrál, taky žádný zázrak, ale uvařil dobře a šlo mu to od ruky.

Vozíčkářka (Anonym) 29.09.2018 20:22

A co se týká celkové kritiky Milana a soutěžících.. Tak určitě nebylo až tak fajn vše do podrovna ukazovat..To souhlasim s plno lidma..A určitě to mytí rukou bych také asi vytkla.. Ty skutečně musí být čisté.. Jinak já nerada kritizuji ale jen jsem chtěla poukázat na fakt že plno věcí skutečně není jednoduchých..Ale je pravda pokud někdo se přihlásí a má potřebu se zviditelnit tak by asi nějaký charakter měl mít a určité to takhle nepřehánět a asi fakt nepodsouvat vše..Jen vysvětlit zálklad

Vozíčkářka (Anonym) 29.09.2018 20:14

vidí úplně normálně..Je jasné že nechodim ani já až tak aaby to bylo uplně vidět..Ale prostě to znát je..A cítim se uplně normálně.. Jinak děkuji a i Vá přeji hodně sil a vše zvládnete uvidíte :-) Držim pěsti pro štěstí..

Vozíčkářka (Anonym) 29.09.2018 20:11

Pro Zlata zlatá... Až ted jsem si přečetla Váš komentář..Bohužel ty pohledy jsou a je úplně jedno zda jste oblečená či slečená..Prostě už na vozíku jste,nebo prostě vše co je voiditelné..Nejsem človíček který by se měl litovat či se skrývat..Okolí i pomalu za nechutné bere jen ,že vůbec sedíte na vozíku..A upřímně plno lidí a okolí Vám můžeb být jedno..Důležité jak se cítíte Vy a jak ten fakt vezmete Vy.. A nejbližší okolí pochopí a ostatní když vidí,že si z ničeho neděláte vrásky,tak i oni Vás

Další příspěvky
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama