Milan Rusnák

Milan vystudoval střední hotelovou školu v Praze obor hotelnictví a turismus, také studoval na Prague Wine Academy. Pracuje jako someliér v chorvatské rybí restauraci v Modřanech. Je rozvedený a zatím bezdětný.
Vstoupit do diskuse- 107 názorů
Milan Rusnák

Chorvatsko doslova miluje – má rád přírodu i místní lidi. V neposlední řadě mu chutnají chorvatské speciality a víno. V Chorvatsku byl Milan minimálně dvacetkrát. Miluje výlety s bratrem na katamaránu, kdy společně obeplouvají ostrovy a různá města. Vždy se někde zastaví a ochutnávají místní kuchyni, a zároveň Milan čerpá inspiraci na nové recepty a vinné snoubení. Má moc rád mořské plody, kalamáry na grilu, chobotnice pod pekou, grilované ryby, jako je brancina, doráda a kovače. Do pořadu se přihlásil, protože miluje život a jeho výzvy. A také účinkování v televizi: Účinkoval ve filmu Trojí život na ČT v krátké roli someliéra, v pořadu Receptář prima nápadů, kde mluvil o víně a enologii. Dále účinkoval v pořadu Honzy Musila Nebezpečné vztahy na TV Barrandov, byl v pořadu Masterchef 2020 a ve vědomostním pořadu. Pokud vyhraje, tak peníze použije na cestu do Burgundska a Champagne a na výlet za vínem. Jako zábavu si pro své hosty připraví degustaci vína zábavnou formou. Menu sestavil z jídel, která má rád.

Charakter:
Sám o sobě tvrdí, že je oblíbený v kolektivu. Je veselý, empatický a vášnivý.

Zájmy:
Jeho velkým koníčkem je jeho práce someliéra – má rád snoubení dobrého jídla a kvalitního vína. Rád cestuje a jezdí na kole. Zajímá ho gemologie, rád hraje bowling, chodí plavat, toulá se přírodou a v neposlední řadě má zálibu v dobrém vínu, ženách a zpěvu.

Vztah k vaření:
K vaření má velmi kladný vztah – baví ho to.

Chutě:
Má rád hodně jídel, ale vždy si pochutná na jídlech, která připravuje jeho maminka.

Nesnáší:
Při stolování mu vadí neomalenost a negativní lidé.

Motto:
V životě se řídí mottem: „In vino veritas.“

Očekávání:
Těší se na nové zážitky a rád se něčemu novému naučí.

Vstoupit do diskuse- 107 názorů

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!