Milan Ungr

Druhý hostitel je studentem Právnické fakulty v Plzni. Je ve třetím ročníku. A v duchu studií se nese i jeho život.
Vstoupit do diskuse- 36 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Rád se vídá ve volném čase s kamarády, chodí do školy. Pokud by vyhrál, peníze by použil na cestování. Do pořadu ho přihlásil jeho kamarád, protože chtěl, aby si to Milan vyzkoušel. Jako zábavu si pro své hosty připraví soutěž s otázkami – on bude moderátor a rozhodčí. Jídla do svého menu si vybral, protože jsou chutná, a nejsou moc složitá na přípravu.

Charakter:
Sám o sobě tvrdí, že je ENFP – člověk, který má rád originalitu, a nikoho nenapodobuje. Zaměřuje se hlavně na budoucnost. Je optimista, povzbuzovač týmového ducha. Má rád společnost, je přizpůsobivý empatik ve velkém zastoupení umělců. Potřebuje zpětnou vazbu na sebe samého.

Zájmy:
Jeho velkým koníčkem je fotbal – dřív ho hrál závodně, ale po úrazu už hraje jen rekreačně. Rád hraje také poker, baví ho scházení se s přáteli, čtení a někdy i učení.

Vztah k vaření:
K vaření má kladný vztah – vaří rád a často. Rád připravuje míchaná vajíčka. Občas se mu stane, že zapomene na jídlo, které je v troubě.

Chutě:
Má rád vše – není v jídle vybíravý. Mezi jeho oblíbená jídla patří kebab.

Nesnáší:
Nemá rád chobotnici. Při stolování mu vadí hádky.

Motto:
V životě nemá žádné motto, kterým by se řídil.

Očekávání: Těší se, že bude mít možnost vyzkoušet si práci pod tlakem a ve stresu a bude mít možnost získat nové zkušenosti.

Vstoupit do diskuse- 36 názorů

reklama