Milovníci piva s variací pivních receptů již tento týden v pivním speciálu Prostřeno!

Prostřeno! bude i v tomto týdnu stát za to. U stolu se sejdou výhradně muži, kteří budou chystat dobroty s pivem a vhodné k pivu. Jak se jim bude dařit a jsou pivní specialitky vhodné pro vítězství?
Prostřeno! XXIII (96): Pivní speciál
Prostřeno! XXIII (96): Pivní speciál
archiv TV Prima

reklama

Jak to pánům u ploten půjde a jak si poradí s úkolem týdne, kterým je pivní závin? Komu bude chutnat, kdo bude mít výhrady a dojde na taktiku? Nebo na potvrzení toho, že pivo lidi sbližuje?

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Prostřeno! XXIII (96) - upoutávka

Kdo s kým si padne do oka a kdo se bude vůči komu vymezovat? Kdo se v tomto týdnu u plotny předvede, kdo bude kout pikle a kdo taktizovat, protože se výhry už nemůže dočkat? To vše už v pondělí. Prostřeno! tohoto týdne bude plné výzev i překvapení. Sledujte ho každý všední den v 17:50 a dozvíte se víc.

Pondělí: Provozní zámečník Milan (50) se do pořadu dostal díky kamarádovi.

Milan Bufák
Autor: archiv TV Prima Milan Bufák

Ten je natolik přesvědčený o tom, že jeho kamarád skvěle vaří, že neváhal a přihlásil ho. Milan má přítelkyni, a když se mu podaří vyhrát, peníze rozdělí mezi rodinu. Menu sestavil z dobrot, které mají rádi jeho blízcí, takže je přesvědčený, že by mohly zaujmout i hosty. Mezi jeho oblíbená jídla patří koprovka. Rád připravuje omáčky i minutky a je rozhodnutý u kolegů ze svého týdne ochutnat vše. V životě se řídí mottem: „Řídím se svou hlavou a svým rozumem.“ Sledujte už v pondělí, jak se mu jeho den podaří.

Úterý: Agronom Václav (42) má jasno.

Václav Svoboda
Autor: archiv TV Prima Václav Svoboda

Protože toho bohdá nebude, aby český jezeďák z boje utíkal, přijme rukavici, kterou mu hodila jeho manželka tím, že ho přihlásila. Jeho žena je totiž přesvědčená o tom, že její muž umí dobře vařit, že výhru získá a použije ji na výstavbu terasy. Václav o sobě tvrdí, že je pohodář a požitkář. Je nekonfliktní člověk, který má rád dobré jídlo a má smysl pro humor. S oblibou hraje tenis a badminton. V zimě ho baví lyžování a běžkování. Má motorku Jawu, baví ho jízda na ní a zajímá se o vše kolem motorek. V neposlední řadě patří mezi jeho koníčky i zemědělství. Bude se mu dařit a přenese vnitřní pohodu také do kuchyně? Sledujte už v úterý, jak tohle dopadne!

Středa: číšník Filip (22) byl do soutěže přihlášen přítelem.

Filip Polanský
Autor: archiv TV Prima Filip Polanský

Pokud by vyhrál, tak by vzal přítele na dovolenou. Jako zábavu si pro své hosty připraví barvení zástěr fixy. Toto menu si vybral proto, že má rád sladko-slané kombinace. Sám o sobě tvrdí, že je citlivý, laskavý, náladový a netrpělivý. Rád připravuje česká jídla a nejraději peče sladké. A sladké má velmi rád, stejně tak česká jídla a pizzu. Mezi jeho oblíbená jídla patří kuřecí steak s pepřovou omáčkou a šťouchaný brambor. V životě se řídí mottem: „Na nic nečekej!“ Dočká se tedy své výhry? Jestli to tak opravdu bude, zjistíte už ve středu.

Čtvrtek: Rektor pivní akademie Jakub (41) se do pořadu přihlásil sám.

Jakub Šrubař
Autor: archiv TV Prima Jakub Šrubař

Aktuálně je jako OSVČ na volné noze a živí se jako rektor Pivní akademie Jakuba Šrubaře, průvodce v pivovaru a provozovatel degustační restaurace v pivovaru „Létající výčepní“ – školitel a poradce v gastronomii pro pivovar nebo individuálně na míru pro odbornou a laickou veřejnost. Chtěl by ukázat, že pivo není jen nápoj do zaplivané pivnice a pro dělníky a že i přes všechny zákazy a uzavírky lidé z oboru gastronomie nezmizeli. Za normálních okolností by koupil něco ženě, dceři a soutěžící by pozval na výlet po pražských hostincích. V této nelehké době by si výhru ponechal na takzvanou vatu na životní výlohy. Výhra by se tedy hodila. Splní se Jakubovi přání a vyhraje? Jestli to tak bude, zjistíte už ve čtvrtek.

Pátek: Specialista logistiky Vojtěch (28) se do Prostřeno! přihlásil sám.

Vojtěch Rampír
Autor: archiv TV Prima Vojtěch Rampír

Prohrál totiž sázku s přáteli. Pokud by vyhrál, tak by peníze použil na novou kuchyň. Rád hraje golf a lední hokej. Zabývá se doučováním matematiky. Když má volnou chvíli, tak rád čte nebo hraje s přáteli deskové hry. V životě se řídí mottem: „Sex, drogy, rokenrol a alkohol.“ Jako zábavu si pro své hosty připraví vědecké experimenty. Menu sestavil z jídel, která má rád. Česká a hutná. Sledujte už v pátek, jak toto dopadne.

Těšte se na páteční pokličky, nad kterými bude vše odhaleno! O soutěžících tohoto týdne se totiž hodně dozvíte!

Dívejte se každý všední den v 17:50 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Prostřeno! a filmové a seriálové pecky na iPrima.cz nyní s novými vychytávkami

reklama

reklama