Míra se za svůj narcismus ani trochu nestydí! V Prostřeno! dá ostatním lekci ze sebelásky

Vystupovat v Prostřeno! před kamerou nedělá Mírovi žádný problém. Mezi jeho největší koníčky patří focení sebe samého.
Prostřeno! XXIII (109): Parta z Prahy a středních Čech
Prostřeno! XXIII (109): Parta z Prahy a středních Čech
archiv TV Prima

reklama

Většina lidí na sobě zpravidla hledá nedostatky a nikdy není dostatečně spokojená s tím, jak vypadá. To ale zdaleka není problémem čtvrtečního hostitele Míry, který láskou k svému zevnějšku doslova překypuje. Co u něj stojí za touto neobvyklou vlastností? A dá se to vůbec považovat za příznak marnivosti, nebo je to spíš projev zdravého sebevědomí?

Podívejte se na Mírovu spolubydlící paní Ježkovou:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Prostřeno! XXIII (109) - Paní Ježková

Míra žije se svým mazlíčkem ježkem sám v malém bytě, ve kterém nesmí chybět to správné vybavení pro focení. Díky různým stojanům a profi osvětlení mu tady nic nebrání v tom, aby se naplno věnoval svému milovanému hobby. A jakého manekýna vidí nejraději před objektivem? No přeci sám sebe!

K tématu sebelásky se Míra dostane i při debatě u stolu. „Já si myslím, že je základ mít rád hlavně sám sebe, abyste mohli mít rádi i někoho jiného,“ zazní od Míry. Vezmou si jeho hosté tuto okřídlenou radu k srdci a začnou po jeho vzoru pracovat na tom, aby se měli víc rádi?

Jak si extrovertní Miroslav poradí s vařením v Prostřeno!, sledujte ve čtvrtečním díle!

Na Prostřeno! se dívejte každý všední den v 17:50 na Primě.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!