Miroslav Zamrazil

Miroslav vystudoval střední školu s maturitou – obor nábytkářská a dřevařská výroba – dřevěné konstrukce a dřevostavby. Pracoval ve skladu, kde dělal administrativu.
Vstoupit do diskuse- 231 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Poté pracoval jako obsluha jogurtového baru, dále jako vedoucí směny jogurtového baru a pak povýšil na manažera provozu. Jeho další pracovní zkušeností byla pozice animátora, vychovatele, vedoucího a člena realizačního týmu dětských akcí. Nyní pracuje jako produkční a obchodní zástupce v Bus Tv. Je svobodný. Narodil se v Praze a do svých pěti let žil s rodiči na vesnici u Jílového u Prahy. Po rozvodu rodičů se přestěhovali do Prahy. Do pořadu ho přihlásila jeho kamarádka, protože si myslí, že umí dobře vařit. Pokud by vyhrál, tak by peníze použil na zvelebení bytu a ušetřil by si na dovolenou do Warner Bros Studio, kam by se chtěl podívat, ale zatím na to nikdy neměl finance. Jako zábavu si pro své hosty připravil nakládání hermelínů. Menu poskládal ze svých oblíbených jídel.

Charakter:
Sám o sobě tvrdí, že je ambiciózní, přátelský, komunikativní a občas je impulzivní, mírumilovný a zodpovědný.

Zájmy:
Jeho velkým koníčkem je pečení. Má rád nakupování, výlety, tanec a párty. Rád hraje s přáteli deskové hry. Baví ho četba knih a sledování filmů a seriálů.

Vztah k vaření:
Nejraději peče sladké dezerty.

Chutě:
Má rád skoro vše, nejraději peče sladké dezerty a zákusky. Rád vaří knedlíky, těstoviny a křidélka.

Nesnáší:
Nejí mořské plody a olivy. Nikdy by nesnědl býčí žlázy.

Motto:
V životě se řídí mottem: „Hlavní je být svůj a mít se rád.“

Očekávání:
Těší se na nové recepty, zkušenosti a poznání života ostatních členů.

Vstoupit do diskuse- 231 názorů

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!