Miroslava Kosová

Miroslava vystudovala střední školu, kterou zakončila maturitou. Pracovala jako servírka a recepční. Nyní je na mateřské dovolené. S manželem Láďou má dvouletého syna Ládíka.
Vstoupit do diskuse- 64 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Do pořadu se přihlásila sama, aby si na vlastní kůži vyzkoušela, jaké to je vařit před televizní kamerou a jestli je to pohoda, jako se zdá u televizní obrazovky. Pokud by vyhrála, tak by vzala rodinu na pořádný oběd a na pěkný výlet. Pokud by to situace dovolila, tak by jeli v létě na dovolenou. Jako zábavu si pro své hosty připraví nakládání sýrů. Toto menu je podle ní výborné a ráda by ho naservírovala i hostům. Hlavní chod ochutnala s manželem při svatební cestě na Bali a moc jim chutnal.

Charakter:
Sama o sobě tvrdí, že je optimistka. Je veselá, ohleduplná a občas prý výbušná.

Zájmy:
Ráda chodí na procházky s rodinou, jezdí na bruslích, luští křížovky a v létě chodí do lesa na houby. Baví ji modeláž gelových nehtů a pečení dortů.

Vztah k vaření:
Vaření ji baví, pokud chce a má na to náladu. V kuchyni umí být velmi kreativní.

Chutě:
Rádi s manželem grilují. Baví ji také připravovat špagety, které miluje. Nejčastěji vaří krémové polévky a omáčky pro syna.

Nesnáší:
Nejí houby a špenát. Nikdy by nesnědla červa.

Motto:
V životě se řídí mottem: „Hlavně se z toho nezbláznit.“

Očekávání:
Těší se na nové chutě, dobré lidi a na zábavu.

Vstoupit do diskuse- 64 názorů

reklama