Míša neriskuje, vsadí na osvědčené pokrmy!

Brunetka Míša (29) z Mostu se v kuchyni pohybuje s jistotou a grácií, přesto se ale bojí ukřivděného a vztahovačného Lukáše.
Michaela Horáčková
Michaela Horáčková
archiv TV Prima
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Michala číslo jedna pečuje o početnou rodinu, ráda vaří a peče a ve čtvrtek jen potvrdí, že je zkušená kuchařka a hostitelka. Soupeře o nic neochudí, spolehne se na vydatné a osvědčené chody, nakonec na populární „cheesecake s ovocným přelivem“. Samozřejmě i bruneta Míša by ráda vyhrála. Co pro to udělá?

Jak se zavděčit Lukášovi

Jak se zavděčit Lukášovi - Prostřeno!
Jak se zavděčit Lukášovi - Prostřeno!

Začne kuřecím koktejlem s opečeným toustem, předkrm podává v mističkách. Kvůli majonéze, která spojí grilované kuřecí maso a nastrouhané zelené jablko, k prvnímu chodu trochu s rozpaky přistupuje Eva, ale nakonec koktejl docela chutná. A další chody už mají jen úspěch. To se týká posledního hovězího vývaru týdne a především marinované krkovičky se smetanovými bramborami, kterým dodá říz jarní cibulka. U stolu se opět chytnou Michal s Lukášem, kterému vadí, že se mu mladík vysmívá, ale hostitelka si svůj večer zkazit nenechá. Navíc se k ní přidá druhá Míša a ta dá podmračenému Lukášovi docela kapky. Chytne se Lukáš konečně za nos? Měl by, protože si u Míši pochutná nejen na moučníku, ale docela se i pobaví při hře na pravdu a lež, kterou Míša celkem vtipně sama vymyslela.

Kalorická bomba

Kalorická bomba - Prostřeno!
Kalorická bomba - Prostřeno!

Dívejte se každý všední den v 17.50 na Primě a hlasujte!

Reklama
Reklama